برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فغانی: زمان مراسم انتخاب بهترین‌های آسیا در ژاپنم

پنجشنبه، ۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۴ — ایسنا

نامزد ایرانی دریافت عنوان بهترین داور آسیا گفت، در زمان مراسم انتخاب بهترین‌های آسیا برای قضاوت در ژاپن حضور دارد.

علیرضا فغانی

علیرضا فغانی درباره نامزد شدنش برای دریافت عنوان بهترین داور آسیا اظهار کرد: سال گذشته هم کاندیدای دریافت این جایزه بودم. زمانی که مراسم برگزار می‌شود ما برای قضاوت در ژاپن هستیم و اگر امسال هم این اتفاق نیفتد اشکال ندارد و در سال‌های آینده هم می‌توان روی این موضوع تمرکز کرد و کار سختی نیست.

او درباره عملکرد خود نیز گفت: کار ما با اشتباه همراه است و باید سعی کنیم تا اشتباهات را کاهش دهیم و تلاش می‌کنم که خودم را برای حضور در جام جهانی آماده کنم.

فغانی همچنین درباره اینکه در پایان بازی‌ها بعضی از اعضای تیم‌ها نتایج را به گردن داوران می‌اندازند و آنها را متهم می‌کنند و اینکه چگونه باید با این موضوع برخورد کرد؟ گفت: این مساله را چند روز پیش مظفری‌زاده و ترکی مطرح کردند. اگر کمیته انضباطی با این مساله برخورد نکند کم کم افرادی مانند مظفری‌زاده و ترکی دلسرد می‌شوند و از داوری کنار می‌کشند. ما که نمی‌توانیم کاری کنیم. حداقل کمیته انضباطی مانند زمان شاه‌حسینی تدابیری بیندیشد تا این مسائل کمتر شود.

نامزد کسب عنوان بهترین داور آسیا ادامه داد: هر ساله بازی‌هایی وجود دارد که با اشتباهاتی همراه است، هر کسی هم که رییس کمیته داوران بوده اعتراض‌ وجود داشته است. این اشتباهات نه تنها در ایران بلکه در رقابت‌های معتبر اروپایی و جام جهانی هم دیده می‌شود. اما متاسفانه در ایران بیشتر به این موضوعات دامن زده می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391