برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فحاشی قبیح است، حتی اگر پای مازیار در میان باشد !

پنجشنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۹ — گل

پرسپولیس به واقع شبی رویائی را در مستطیل سبز و شبی کابوس‌وار را در روی سکوها پشت سرگذاشت.

تیم پرسپولیس

سال‌هاست که عادت کرده‌ایم اگر انواع و اقسام فحاشی را بلد نیستیم، سری به ورزشگاه‌های فوتبال بزنیم و دایره‌ی لغات خود در این زمینه را بگسترانیم. سال‌هاست که لیگ ما حرفه‌ای شده است اما سکوهای ما قبیح‌تر از هر روز دیگر. فحاشی می‌کنیم تا واکنش خشم‌آمیز خود را به فلان بازیکن و فلان مربی در قبال حرکات او، مصاحبه‌های او و یا جدائی او از تیم محبوب‌مان نشان دهیم، فحاشی می‌کنیم چون متعصب هستیم اما فراموش می‌کنیم که تیم که بر روی آن خروار خروار تعصب کورکورانه داریم، آبرو نیز دارد، آبروئی که با شعارهای ما بر روی سکوها کم وزیاد می‌شود و نشان از فرهنگ قشر هوادار آن تیم است.

دیروز هواداران سرخ در قبال مصاحبه‌های مازیار زارع، ستاره‌ی اسبق سرخ‌پوش ملوان، از او با فحاشی استقبال کردند و هرآن‌چه که در دامنه‌ی لغات خود داشتند نثار مازیاری کردند که شاید با شادی پس از گل احتمالی خود که هیچ‌گاه نیز زمینه‌اش فرآهم نشد، می‌خواست بر هواداران تیم سابق خود با ثبت ارزش‌های خود بتازد و بگوید او همچنان هست و زهردار است حتی برای تیمی به بزرگی پرسپولیس.

پرسپولیس به واقع شبی رویائی را در مستطیل سبز و شبی کابوس‌وار را در روی سکوها پشت سرگذاشت. سرخ‌پوشان هرچه از غنای فنی خود دفاع کردند، آبروی فرهنگی خود را با شعارهای قبیح هوادارانش بخصوص علیه مازیار زارع به هراج گذاشتند. البته پرسپولیس تنها باشگاهی نبود که شاهد این واقعه‌ی تلخ بود، این یک اپیدمی در میان کلیه‌ی باشگاه‌های ما بود. مگر یادمان نیست هواداران تیم داماش چگونه علیه سید جلال حسینی فحاشی کردند ؟ اما نکته‌ی جالب آن است که مسولان پرسپولیس بارها و بارها نسبت به این واقعه واکنش نشان دادند و آن را زشت و قبیح دانستند اما زمانی که نوبت به خودشان رسید روزه‌ی سکوت اختیار کردند و حرکت هواداران خود را دور از شان و منزلت پرسپولیس ندانستند. این نیز یکی دیگر از اپیدمی‌های رایج در میان باشگاه‌های حاضر است که هیچ‌گاه به فحاشی‌های هواداران خود علیه کادر تیم حریف واکنش نشان نمی‌دهند و فقط در شرایطی که به سودشان است این‌گونه حرکات را محکوم می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391