برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فرکی : بازیکنان فولاد با انگیزه بالایی به میدان می‌روند

دوشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۱۳ — ورزش۳

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت : بازیکنان ما باتوجه به روند رو به رشدشان با انگیزه بالایی دربرابر تیم فوتبال استقلال تهران در این شهر ظاهر خواهند شد.

حسین فرکی

حسین فرکی اظهار داشت : باتوجه به اینکه بازیکنان فولاد خوزستان درهفت هفته اخیر نتایج خوبی درمقابل حریفان خود کسب کرده اند، قصد دارند این روند را درمقابل تیم صدر جدول استقلال تهران ادامه دهند.

وی اضافه کرد : اگرچه تیم استقلال درچند هفته گذشته نتایج خوبی بدست آورد وبازی ساده ای درمقابل این تیم نخواهیم داشت ،لیکن بازیکنان فولاد خوزستان با هدف کسب سه امتیاز این دیدار بازی خواهند کرد.

فرکی افزود : استقلال تیم بزرگی است وازبازیکنان خوبی سود می برد ،با این تفاوت بازیکنان تیم فوتبال فولاد خوزستان این توانایی را دارند تا در مقابل میزبان خود یک فوتبال خوب وتماشاگرپسند را به نمایش بگذارند.

وی گفت : ازتیم فوتبال استقلال تهران شناخت کافی داریم و لذا روی نقاط قوت وضعف این تیم کارکرده ایم ،بهمین دلیل بازیکنان تیم فوتبال فولاد خوزستان می دانند چگونه باید درمقابل بازیکنان این تیم عمل کنند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهارداشت : بواسطه تمرینات خوب وهدفمندی که طی چند روز گذشته با توجه به شناختی که ازحریف داریم آنان درشرایط کاملا آماده ای ازنظر جسمی ،روحی وروانی برای مقابله با تیم استقلال برخوردارند.

وی گفت : با توجه به اینکه دو تیم ازبازیکنان خوبی بهره می برند ،به نظر می رسد دراین بازی شاهد یک فوتبال تاکتیکی خوبی خواهیم بود به نحوی که هرتیم بتواند ازفرصتهای خود استفاده کند برنده این بازی خواهد بود.

فرکی گفت : در این دیدار شهاب کرمی را بعلت محرومیت و لئاندرو پادوانی را بخاطر مصدومیت در اختیار نداریم اما دیگر بازیکنان فولاد خوزستان برای مقابله با تیم فوتبال استقلال تهران آماده هستند.

مسابقه تیمهای فوتبال فولاد خوزستان واستقلال تهران ازهفته شانزدهم لیگ برتر باشگاه های ایران روزچهارشنبه در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391