برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: فتح اله زاده شکستش را توجیه می کند

چهارشنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۲ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: متأسفم که فتح الله زاده همه چیز را گردن ما انداخته است،مگر آقای فتح اله زاده اولین بار است که فحاشی شنیده است.

امیر عابدینی

امیر عابدینی مدیر عامل باشگاه داماش گیلان در گفتگویی اظهار داشت: فتح الله زاده همه چیز را گردن ما می اندازد و متأسفم که شاهد چنین اظهار نظرهایی از سوی او هستم، انگار آقای فتح الله زاده اولین بار است که در استادیوم‌ها فحاشی شنیده است!

*مدیر عامل استقلال شکستش را در مسائل فنی جستجو کند

عابدینی گفت: فتح الله زاده بهتر است دلیل شکست تیمش را در مسائل فنی جستجو کند نه اینکه دنبال مسائل حاشیه ای باشد، شاید اگر من هم باخته بودم از این حرف‌ها می زدم، فتح اله زاده سالهاست در این فوتبال زحمت کشیده و توقع ندارم وقتی که قهرمانانی نیم فصل را از از دست داده در آرامش صحبت کند. من ده‌ها فیلم فحاشی در استادیوم های مختلف دارم اما ایشان اعتراض نمی کند و صدای فتح اله زاده در نمی آید. آقای مایلی کهن را دیده بودم که به فحاشی‌ها اعتراض می‌کند اما بقیه آقایان حرفی در مورد فحاشی‌ها در استادیوم‌ها تاکنون نزده بودند.

*آقایان بقیه نوار‌ها وفیلم‌ها را مشاهده کنند

وی درادامه گفت: دیروز پرخاشگری هواداران داماش در حداقل ممکن بود یعنی اگر توهین و جسارتی بود مسئولان برگزاری مسابقات بلافاصله عکس العمل نشان می دادند. آقایان بگویند که هواداران داماش تیم استقلال را هم تشویق کردند چرا که این مسائل را نمی گویند؟ بنده این مسائل را در مورد سپاهان هم شنیده ام که نسبت به مهدی رحمتی چه شعارهایی داده اند. خواهش می کنم آقایان بقیه نوارها و فیلم‌ها را هم ببینند.

مدیر عامل داماش گیلان اظهار داشت: قلعه نویی گفت که در رشت فحاشی زیاد بوده است، قلعه نویی بگوید که چه فحاشی کرده اند؟ هواداران داماش فقط برای مرحوم ناصر حجازی درود فرستادند که انگار به مذاق آقایان خوش نیامده است، نوار بازی های قبلی هست که همین بازیکنان ما مورد چه اهانتی قرار گرفته اند، به خصوص در تهران که چه فحاشی هایی علیه آنها شده است.

وی افزود: فتح الله زاده در مسائل فنی بازنده این بازی بود و آقایان مدیر ما یک مقدار آستانه تحمل خودشان را بالا ببرند ما به عنوان یک تیم شهرستانی موظف به باختن مقابل تیم های بزرگ تهرانی نیستیم بلکه موظف به دفاع از تیم خودمان هستیم، دیگر آن دوره گذشت که تیم های شهرستانی راحتی مقابل تیم های تهرانی می باختند.

وی در ادامه گفت: قلعه نویی گفته من بچه نازی آباد هستم و چنین فحش هایی را تاکنون نشنیده بودم، این مسائل به خودشان مربوط است، شاید اینطوری باشد که آقایان می گویند اما بدترین فحاشی این بازی چه بود؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391