برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهمن فروتن: تیم شهرداری یاسوج در نیمه دوم بال در آورد!

پنجشنبه، ۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۲۱ — ایسنا

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: تیم شهرداری یاسوج در نیمه دوم بازی بال در آورد.

«بهمن فروتن» که بعد از شکست مقابل تیم فوتبال شهرداری یاسوج در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت افزود: از نظر فنی یک تیم نیمه دوم بال در آورد که اگر رئال مادرید هم باشیم دیگر در مقابل آن تیم حرفی برای گفتن نداریم.

وی اظهار کرد: به نظر من تیم فوتبال شهرداری یاسوج طبیعی و فوق العاده بازی کرد و در نیمه دوم بال در آورد چراکه ما در ۱۱ بازی گذشته خود ۶ گل از حریفان خود دریافت کردیم اما امروز در یک بازی مقابل شهرداری یاسوج دو گل وارد دروازه ما شد و گلی هم نزدیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان بیان کرد: ما در حقیقت نیمه دوم مقهور تیم فوتبال شهرداری یاسوج شدیم.

فروتن دلیل بال در آوردن تیم شهرداری یاسوج را بال در نیاوردن تیم خود عنوان و تصریح کرد: تیم خودم را می‌شناسم و هفته پیش وقتی تیم پاس بال در نیاورد آن تیم را شکست دادیم اما این دفعه جلوی تیم شهرداری یاسوج که بال درآورد نتوانستیم پیروز بازی باشیم.

وی ابراز کرد: بازی کردن در فوتبال ایران سخت است، برای اینکه هیچ کنترلی در خیلی از زمینه‌ها نیست.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در پایان در رابطه با کیفیت بازی اضافه کرد: تیم شهرداری یاسوج به شکل غیر قابل تصوری قوی بود. البته زمین بازی هم گل آلود بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391