برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نجاریان: ناکامی‌های فوتسال آثار تبانی است

جمعه، ۱۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۱۴ — فارس

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال گفت: تیم ملی فوتسال آماده‌ای راهی جام‌جهانی نکردیم.

سعید نجاریان در خصوص ناکامی‌های تیم ملی فوتسال عنوان کرد: مشکل فوتسال ما به یک شخص برنمی‌گردد. زمانی که تیم ملی نتیجه نمی‌گیرد تمام افراد از بازیکنان گرفته تا مربی، باشگاه‌ها، کمیته فوتسال و حتی وزارت ورزش مقصر هستند. این ناکامی از پیش هم مشخص بود. قبل از جام ملت‌ها هشدار داده بودم که مراقب حواشی باشیم. دیدیم که در آسیا نتیجه نگرفتیم و در جام جهانی هم نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: شما نگاه کنید کیفیت بازی در فوتبال و فوتسال پایین آمده است. ما در کارهای آموزشی و پایه هیچ کاری نکرده‌ایم. کدام تیم است که دنبال کارهای پایه‌ای باشد؟ همه دنبال بازیکنان برتر تیم‌های دیگر هستند.

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال خاطرنشان کرد: ما تیم آماده‌ای را راهی جام جهانی نکردیم. دیدارهای تدارکاتی خوبی هم نداشتیم. زمانیکه نمی‌توانیم بازی دوستانه‌ای انجام دهیم مقصر شخص خاصی نیست. تدارکات خوب مستلزم هزینه است. هم‌اکنون هم که وضع نامناسبی وجود ندارد. شما ببینید تیم ملی پاداش دوره گذشته خود را هم نگرفته است و در این دوره برای تساوی برابر قهرمان جهان ۱۰۰ دلار می‌گیرد. این مسائل روی روحیه بازیکنان تأثیر می‌گذارد. عدم پرداخت چنین مسائلی به چه کسی مربوط می‌شود؟ زمانیکه فوتسال بودجه مستقلی ندارد چه انتظاری می‌توان داشت.

نجاریان در پاسخ به این سؤال که آیا با استعفای ترابیان موافق است یا خیر تصریح کرد: به هیچ عنوان موافق این موضوع نیستم. ما باید اساسی این مشکل را حل کنیم. شما ببینید زمانیکه در مجمع فدراسیون فوتبال که ۷۴ عضو دارد سهم فوتسال تنها دو عضو است چه می‌توان کرد. اینقدر ذلیل شده‌ایم که با این نفرات کم در این جلسات شرکت می‌کنیم. تمام این موارد تأثیرگذار است. فوتسال باید اختیارات مستقل داشته باشد نه اینکه بخواهد فدراسیونی داشته باشد.

وی افزود: در بحث تبانی که رخ داد همان زمان گفتیم که اثرات خود را روی فوتسال می‌گذارد. یک سری از بازیکنان بی‌انگیزه شده بودند. من از قدیمی‌ترین عضو‌هایی هستم که در فوتسال فعالیت می‌کنم و آدمی نبودم که پشت میز بنشینم. از مربی و سرپرستی به اینجا رسیدم. تمام چیزها را درک می‌کنم. با سه نفر فوتسال یک کشور را نمی‌توان اداره کرد.

وی یادآور شد: برای فوتسال باید فوتسالی‌ها تصمیم بگیرند نه فوتبالی‌ها. هر ساله صحبت می‌شود تا فوتسال به نایب رئیسی و معاونت ارتقا یابد اما روز به روز بدتر می‌شویم. قوانین را دست می‌زنند و شرایط بدتر می‌شود. ما در گذشته در هر استان کمیته فوتسال داشتیم اما هم‌اکنون این کمیته به کمیته مسابقات تبدیل شده است به جای پیشرفت پسرفت داریم چرا هر روز کاری می‌کنند که به عقب برگردیم؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391