برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قاسمپور: عنایتی را به استقلال نمی‌دهیم

یکشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۷ — ایسنا

سرمربی مس کرمان می گوید این باشگاه مخالف حضور رضا عنایتی در استقلال است.

ابراهیم قاسمپور

ابراهیم قاسمپور، راجع به وضعیت تیم مس کرمان و آخرین بازی تیمش در نیم فصل اظهار کرد: شرایط تیم ما بسیار خوب است و بازیکنان در بهترین فرم خودشان قرار دارند. ما فردا در آخرین بازی نیم فصل به مصاف صبا می‌رویم، این در شرایطی است که دو تیم در جدول نزدیک به هم هستند و به همین دلیل بازی سختی را مقابل صبا خواهیم داشت.

سرمربی مس همچنین درباره آخرین وضعیت رضا عنایتی و جدایی‌اش از مس گفت: در جلسه‌ای که با مدیریت باشگاه داشتم تصمیم بر این شد که به هیچ عنوان عنایتی را از دست ندهیم و این بازیکن را حفظ کنیم. ما در قبال مردم کرمان مسول هستیم و سیاستی هم که باشگاه در پیش گرفته این است که ما بازیکنان کلیدی و آنهایی که رویشان سرمایه گذاری کرده ایم را از دست ندهیم.

قاسمپور در پاسخ به این سوال که خود عنایتی در مصاحبه‌هایش اعلام کرده که به دلیل مشکلاتش نمی‌تواند در مس بماند گفت: من هم دوست دارم مشکل عنایتی حل شود. اگر اختیار کامل دست خودم بود به این بازیکن کمک می‌کردم که او از تیم جدا شود. همانطور که گفتم من هم دوست دارم به او کمک کنم اما چه کنم که ما در قبال مردم کرمان مسوولیت داریم. من شرایط عنایتی را درک می‌کنم اما آیا واقعا با رفتن او ما چیزی به دست می آوریم؟

وی افزود: من یک لیست ۷، ۸ نفره از مهاجمان را به مدیریت باشگاه داده‌ام و اگر فقط یک بازیکن از این لیست جذب شود مطمئن باشید با رفتن عنایتی موافقت خواهم کرد.

سرمربی مس کرمان در مورد نیم فصل و ارزیابی‌اش از بازی‌های لیگ دوازدهم تا به اینجای کار اظهار کرد: فکر می‌کنم تمام تیم‌ها از این قطع و وصل‌ها خیلی خسته شده‌ند! واقعا بدنسازی‌های مداوم در تعطیلات برای بازیکنان مضر است و خستگی مضاعفی را برای آنها همراه خواهد داشت. این را هم بگویم برای تیم‌های شهرستانی مانند ما که نمی‌توانیم در تعطیلات گاه و بیگاه لیگ بازی‌های تدارکاتی برگزار کنیم، بسیار مشکل است. این تعطیلات هم به خاطر تیم ملی بوده است و ماشاءالله تیم ملی هم که نتایجش را می‌بینیم! ولی امیدوارم در نیم فصل دوم تعطیلات کمتری را شاهد باشیم.

قاسمپور همچنین در پایان صحبت‌هایش درباره انتخاب فدراسیون فوتبال ایران به عنوان بهترین فدراسیون فوتبال سال آسیا گفت: من به فدراسیون فوتبال تبریک می‌گویم اما نمی‌دانم ملاک انتخاب چه بوده که به عنوان بهترین فدراسیون انتخاب شده است چون اگر ما بخواهیم نتایجی که فوتبال ما در این سال در تمام رده‌های مختلف به دست آورده را ملاک قرار بدهیم، نتوانستیم نتایج خوبی را کسب کنیم و فوتبالمان با ناکامی همراه بوده است. حتما ملاک انتخاب کنفدراسیون آسیا جوری بوده که فدراسیون فوتبال ما شرایط لازم را به دست آورده و توانسته به این عنوان دست پیدا کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391