برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سالارکیا: گردان باید توضیح دهد.اعتراض باید به مدیرعامل و کمیته فنی گفته شود

جمعه، ۱۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۲ — فارس

محمود سالارکیا پس از مصاحبه برخی از بازیکنان پرسپولیس علیه ژوزه اظهار داشت:

شهاب گردان

با توجه به تأکید رویانیان مبنی بر اینکه هیچ بازیکنی حق ندارد اعتراض‌های خود را در این شرایط که احتمال دارد به پرسپولیس ضربه بزند اعلام کند، به تمام بازیکنان می گویم به فکر عواقب مصاحبه‌های خود باشند.

وی افزود: بازیکنان تنها می‌توانند با دلایل و مدارک، اعتراضشان را به کمیته فنی یا شخص مدیرعامل پرسپولیس ارائه دهند و اینگونه صحبت‌ها به پرسپولیس در این شرایط حساس لطمه می‌زند.

وی در خصوص مصاحبه شهاب گردان نیز گفت: همه این موارد مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که صحبت‌های او منطقی نباشد باید به کمیته انضباطی بیاید. قطعاً بازیکنانی که با رسانه‌ها صحبت‌های حاشیه ای می کنند به کمیته انضباطی دعوت خواهیم کرد تا از هرگونه بی‌نظمی و برخی اظهارات جلوگیری شود. ما باز هم به بازیکنان تذکر می‌دهیم اگر ناراحتی و مشکلی دارند آن را با مدیرعامل باشگاه و کمیته فنی در میان بگذارند تا به آنها رسیدگی شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391