برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احضارحاجیلو به فدراسیون و داد و بیداد در امور مالی

دوشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۴ — گل

یک ابهام ۵۰ هزاردلاری پای اصغرحاجیلو سرپرست سابق تیم ملی را به فدراسیون بازکرد. جایی که حاجیلو دلخوشی چندانی از آن ندارد.

اصغر حاجیلو

در جریان سفر تیم ملی به منامه برای بازی بحرین(که اصغر حاجیلو برای سفر موفق به دریافت ویزا شده بود) فدراسیون حدود ۵۰ هزار دلار پول تو جیبی به حاجیلو که سرپرست بود داده بود تا بین بازیکنان و اعضا تقسیم کند . اما بعد از اینکه حاجیلو ویزا نگرفت پول را به ابراهیمی مسئول تدارکات تیم ملی داده بود تا آن را به مهدی تاج بدهد . تاج که به عنوان رئیس کمیته تیم های ملی به منامه رفته و مسئول کاروان تیم بود.
بنابراین گزارش در منامه از بازیکن‌ها و و به ویژه تمام اعضای کادر پزشکی فدراسیون رسید گرفته می شود اما ادعاهایی هست که این پول به آنها پرداخت نشده است .و حالا بعد انزدیک به سه سال کمیته مالی فدراسیون با حاجیلو تماس گرفته تا او برای روشن شدن موضوع به آنجا برود .در این جلسه به حاجیلو گفته اند طبق مدارک شما آن سال پول را گرفتی ولی به بازیکنان و اعضای کادر پزشکی ندادی... اما همین جمله باعث عصبانیت شدید حاجیلو شده و او می گوید: شما همان کسانی هستید که تقصیرات حذف تیم امید راانداختید گردن من بدبخت. من آن بازی روادید برایم صادر نشد و اصلا نرفتم ... پول ر هم دادم به ابراهیمی و اون هم تحویل دیگری داده..

ظاهرا حاجیلو به شدت از این مسئله ناراحت شده و مسئولان مربوطه هم از او عذرخواسته اند . بنابراین گزارش قرار است در تماس با سایر افراد تکلیف این مبلغ روشن شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391