برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حواشی دیدار راهآهن- مس: دایی ضدفوتبال!

پنجشنبه، ۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۲۵ — افکارنیوز

دیدار تیم های فوتبال راه آهن و مس کرمان در حالی عصر امروز در ورزشگاه اکباتان برگزار شد که مربیان تیم ملی و رئیس کمیته داوران از مهمانان ویژه این بازی بودند.

حواشی دیدار تیم های فوتبال راه آهن و مس کرمان - عقب افتاده از هفته دهم - از ساعت ۱۵:۱۵ امروز در ورزشگاه اکباتان برگزار شد که حواشی این دیدار را در زیر می خوانید:

* برای تماشای این مسابقه کمتر از ۵۰۰ نفر به ورزشگاه راه آهن آمدند که اکثر آنها طرفداران تیم میزبان بودند.

* پیراهن محمد محمدی یکدست مشکی بود و به دلیل تشابه رنگ آن با پیراهن داوران، علیرضا فغانی داور مسابقه از وی خواست لباسش را عوض کند اما دروازه بان راه آهن هر دو لباسش مشکی بود به همین دلیل داور اجازه داد با همین لباس به بازی ادامه دهد.

* مارکار آقاجانیان و سیموئز مربیان تیم ملی در جایگاه ویژه نشسته بودند و این بازی را تماشا می کردند. همچنین فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال نیز از حاضران در جایگاه ویژه ورزشگاه بود. مدیران عامل دو باشگاه نیز از این مکان بازی را تماشا می کردند.

* مهدی زارعی و پیروز قربانی بازیکنان محروم تیم راه آهن روی سکوها نشسته بودند. همچنین مرتضی کریمی کمک داوری که چندی پیش از قضاوت در مسابقات خداحافظی کرد از دیگر حاضران در ورزشگاه بودند.

* حدود ۲۰ هوادار مس کرمان که پشت دروازه ضلع جنوبی ورزشگاه مستقر شدند در ۱۵ دقیقه نخست بازی اجازه ورود به ورزشگاه را به دست نیاوردند اما پس از ورود به سکوها در اکثریت دقایق مسابقه با طبل و سنج به تشویق تیم مس می پرداختند این در حالی بود که هواداران راه آهن در اکثر دقایق تنها نظاره گر بودند.

* بهزاد غلامپور و رضا فروزانی مربیان تیم راه آهن از روی سکوهای پشت دروازه این مسابقه را تماشا می کردند و هر زمان که بازیکنان این تیم فرصتی را از دست می دادند واکنش های جالبی را از خود نشان می دادند.

* در اواسط نیمه دوم بازی در چندین موقعیت بازیکنان تیم مس نتوانستند به خوبی برای رضا عنایتی توپ سازی کنند که این مسئله با اعتراض شدید این بازیکن به آنها همراه شد.

* علیرضا فغانی که امروز به عنوان یکی از کاندیداهای بهترین داور سال آسیا انتخاب شده است هم قضاوت این دیدار را بر عهده دارد که تاثیر این انتخاب باعث قضاوت بسیار خوب او در این بازی شده بود!

* تماشاگران طرفدار تیم فوتبال مس کرمان در دقایق پایانی این دیدار شعار دایی ضد فوتبال را سر دادند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391