برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اعضای جدید هیات مدیره باشگاه صنعت نفت معرفی شدند

پنجشنبه، ۱۶ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۸ — مهر

اعضای جدید هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان در حالی معرفی شدند که چهار عضو پیشین هیات مدیره این باشگاه از سمت خود کنار گذاشته شدند.

تعطیلات نیم فصل لیگ برتر فرصت مناسبی بود تا تغییرات اساسی در باشگاه صنعت نفت آبادان صورت گیرد و جابجایی‌هایی در بخش اعضای هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان ایجاد شود.

برپایه این گزارش، مسلم رحیمی، ناصر گودرزی، خلیلی صالحی، زارع و بنادری به عنوان اعضای جدید هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان معرفی شدند.

رحیمی که رئیس پالایشگاه آبادان هم هست، به عنوان رئیس هیات مدیره در این باشگاه فعالیت می‌کند و خلیل صالحی هم به عنوان عضو اصلی هیات مدیره و مدیرعامل به کارش در این باشگاه ادامه خواهد داد. رضائیان و علیرضا خلیلی‌نیا هم اعضای علی البدل هیات مدیره هستند.

پیش از این اصغر احمدی، علی حکمت، محمد دادار و اسماعیل کاوه به همراه مسلم رحیمی اعضای هیات مدیره باشگاه صنعت نفت بودند که چهار نفر نخست در حکم وزارت نفت جایی در بین اعضای جدید ندارند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391