برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حیدری: گذشت زمان، حرفم در مورد منوچهری را ثابت کرد

چهارشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۲۵ — فارس

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: متاسفانه برخی باشگاه‌ها با مذاکره غیراخلاقی و غیرقانونی بازیکنان ما را هوایی کردند.

پرویز  حیدری

پرویز حیدری در مورد دیدار روز جمعه سایپا و استقلال در جام حذفی گفت: بازی دو تیم در ابتدای لیگ دوازدهم بسیار زیبا و تماشاگر پسند بود و امیدوارم همین بازی در جام حذفی تکرار شود. در این مسابقه یک اشتباه منجر به حذف تیم می‌شود و امیدوارم برنده این بازی سایپا باشد.

وی در مورد اینکه پاداش شکست استقلال چقدر است و سایپا جام‌حذفی را چقدر جدی گرفته‌، گفت: ما هر دو جام حذفی و لیگ را جدی گرفته‌ایم و با تمام توان در این مسابقات شرکت می‌کنیم. در مورد پاداش هم حرفی می‌زنم که آن را عملی کنم. دلم نمی‌خواهد بی‌مورد صحبتی انجام بدهم. من پاداشی را تعیین می‌کنم که بتوانم پرداخت کنم.

مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد مذاکره غیر اخلاقی برخی باشگاه‌ها با بازیکنان سایپا که مجتبی تقوی از آن گفته‌ بود، گفت: متاسفانه برخی باشگاه‌ها به دور از مسائل اخلاقی و قانونی با بازیکنان ما مذاکره کردند و به آنها وعده و وعید‌هایی دادند. بازیکن به باشگاه می‌گوید من اگر اینجا بمانم فقط جسمم در باشگاه است و روحم دیگر در سایپا نیست. بازیکن ما را هوایی کرده‌اند که این کارها درست نیست.

حیدری در مورد اینکه ابتدای فصل گفته بود به نفع امین منوچهری است که از سایپا جدا نشود ولی این بازیکن به این صحبت واکنش نشان داد و اکنون در فهرست بازیکنان مازاد استقلال قرار گرفته، گفت: دیگر در این مورد نظری ندارم. همان موقع حرفم را زدم و روی تجربه‌ای که داشتم صحبت کردم و گذشت زمان نشان داد که حرفم درست بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391