برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جدول گلزنان؛رافخایی صدرنشین ماند

سه‌شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۴ — گل

ˈسیدجلال رافخاییˈ که از بازیکنان قدیمی تیم ملوان محسوب می شود، با ۱۱ گل و با اختلاف زیادی نسبت به دیگر مهاجمان به عنوان بهترین گلزن نیم فصل نخست انتخاب شد.

سیدجلال رفخایی

ˈکریم انصاری فردˈمهاجم ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس که در ۲ فصل گذشته این عنوان را از آن خود کرده است در نیم فصل اول امسال تنها ۵ گل به ثمر رسانده است.

جدول گلزنان در پایان نیم فصل:

۱-ˈسیدجلال رافخاییˈ از ملوان انزلی با ۱۱ گل

۲-ˈیعقوب کریمیˈ‌از نفت تهران با ۷ گل

۳-ˈآرش برهانیˈ از استقلال تهران، ˈلوسیانو پریراˈ از فولاد خوزستان، ˈجواهیر سوکایˈ از سپاهان اصفهان، ˈسجاد شهباززادهˈ از سایپای البرز و ˈمیلاد نوریˈ از صبای قم با ۶ گل

۴-ˈامید ابراهیمیˈ و ˈ محمدرضا خلعتبریˈ‌ از سپاهان اصفهان، ˈکریم انصاری فردˈ از پرسپولیس تهران، ˈعلیرضا جهانبخشˈ از داماش گیلان، ˈمجتبی شیریˈ و ˈبهادر عبدیˈ‌از راه آهن، ˈروح‌الله عربˈ از صنعت نفت آبادان، ˈفلاویو لوپزˈ از تراکتورسازی با ۵ گل

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391