برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفری:از فتح الله زاده عذر می خواهم

سه‌شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۱۰ — گل

چنانچه مدیر عامل محترم استقلال از گفته های بنده مکدر شده اند از ایشان عذر خواهی می کنم و اعتقاد دارم اگر چنانچه توانایی آقای فتح ا.. زاده به نظر سنجی گذاشته شود ، من بالاترین نمره

محمد حسین جعفری

مصاحبه تلویزیونی جعفری و رویانیان مدیران عامل دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس درباره اعطای لقب شوالیه به فتح الله زاده شبهات در این خصوص را بیشتر کرد. این دو مدیر در مصاحبه هایشان اعلام کردند برای آنها هم نامه هایی از شرکت اهداکننده این عنوان آمده بوده که آنها پاسخی برایش نفرستاده بودند.

با این حال جعفری مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی امروز در این خصوص به سایت باشگاه تراکتورسازی گفته است:« اگر صحبت های کامل اینجانب منعکس می‌شد شاید مسائلی که از سوی آقای فتح ا.. زاده مطرح شد، پیش نمی آمد . من در صحبت هایم اشاره کردم که آقای فتح ا... زده از بزرگان فوتبال کشور و یک برند است و نیازی به این القاب نداشتند. با توجه به اینکه سابقه تاریخ ما از شوالیه ذهنیت مثبت ندارد، پس این القاب برای ما جذاب نیست. از سویی لقب شوالیه ، واردات تکنولوژی و فناوری و تجربه مورد نیاز نیست که برای گرفتن آن تلاش کنیم. به هر ترتیب چنانچه مدیر عامل محترم استقلال از گفته های بنده مکدر شده اند از ایشان عذر خواهی می کنم و اعتقاد دارم اگر چنانچه توانایی آقای فتح ا.. زاده به نظر سنجی گذاشته شود ، من بالاترین نمره را به ایشان می دهم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391