برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: رسانه‌ها دوست ندارند ایران بهترین شود

جمعه، ۱۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۶ — فارس

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: با فکر روزهای سخت پیش‌رو نمی‌توانستم بخندم.

علی کفاشیان

علی کفاشیان پس از بازگشت از کوآلالامپور در مورد اینکه هنگام دریافت کاپ برترین فدراسیون فوتبال آسیا نمی‌خندید گفت: در آن زمان به این فکر می‌کردم که نباید به این کاپ بسنده کنم کارمان در ادامه خیلی سخت تر است. هنگام دریافت جایزه فکر می‌کردم که باید چطور مسیرمان را بهتر دنبال کنیم و بتوانیم توقعتمان را برآورده کنیم. این برایمان خیلی مهم است و به خاطر راه سختی که در پیش داریم نمی‌توانستم بخندم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود لابی فدراسیون قوی بوده که توانسته به این جایزه برسد گفت: خوشبختانه و یا شاید بدبختانه من لابی بلد نیستم دیگران این کار را خوب بلدند ما یک بار هم به عنوان بهترین فدراسیون انتخاب شده بودیم پیش از این دو بار نیز کاندیدای کسب این عنوان شده بودیم این عنوان نشان می‌دهد که ما مسیر را درست طی می‌کنیم و در جهت استانداردسازی مورد تأیید فیفا و AFC هستیم. انشاءالله ضابطه‌هایی که بر اساس آن توانستیم به این عنوان دست یابیم را منتشر خواهیم کرد همچنین قصد داریم گزارش ۴۵ صفحه‌ای در رابطه با فعالیت فدراسیون فوتبال منتشر کنیم.

وی افزود: باید بدانیم کشورهایی که سرمایه گذاری بسیار زیادی انجام دادند هنوز در بعضی مقاطع نمی‌توانند نتیجه بگیرند نتیجه اهمیت ندارد و مهم این است که در سیستم درست حرکت کنیم. یک تیم باید از لحاظ نتیجه گیری به ثبات برسد اگر مسیر را از الان غلط برویم در آینده شرایطمان بسیار بدتر خواهد شد.

کفاشیان در مورد اینکه رسانه‌ها نسبت به این انتخاب انتقاد کردند عنوان کرد: به هر حال در همه کشورها رسانه‌هایشان دوست دارند به این عنوان دست یابند اما در اینجا کار برعکس است خدا رو شکر ما توانستیم معیارهای AFC را بدست آوردیم و از اینکه به عنوان برترین فدراسیون فوتبال انتخاب شدیم بسیار خوشحالیم.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران درمورد برنامه هایش برای آینده فوتبال ایران خاطرنشان کرد: کارمان خیلی سخت است و باید تلاش زیادی انجام دهیم. کسب موفقیت جز با هماهنگی یکدیگر بدست نمی‌آید دولت، مجلس و رسانه‌ها باید با ما همکاری داشته باشند و اینکه فقط بخواهیم یکدیگر را نقد کنیم نمی‌تواند به فوتبال ما کمکی کند. مهم نیست کفاشیان باشد و مهم این است که فوتبال و ورزش ما به موفقیت برسد. من اگر هرجای دیگری باشم و کمکی از دستم بربیاید برای موفقیت فوتبال انجام خواهم داد.

کفاشیان در مورد بازگشت کی‌روش به ایران گفت: قرار است دوازدهم همین ماه به ایران بازگردد. او باید سخت به کار بچسبد و برای موفقیت تیم ملی فعالیتش را ادامه دهد. کار ما خیلی سخت است و باید فعالیت‌هایمان را با قدرت ادامه دهیم.

وی در مورد اینکه آیا تیم ملی به جام جهانی صعود می‌کند عنوان کرد: این سؤالی است که این روزها همه از من می‌پرسند و جواب آن را خودم نمی‌دانم. ما لیاقت رسیدن به جام جهانی را داریم کارمان تمام نشده باید فعالیت خود را با قدرت انجام دهیم و به استقبال دیدارهای پیش رویمان برویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391