برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر: به کفاشیان آلرژی ندارم

دوشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۲۰ — ملت نیوز

صادق درودگر:من به کفاشیان آلرژی ندارم چراکه وی را مدیری ورزشی می‌دانم

صادق درودگر

نمی‌گویم با رفتن او فوتبال ایران آباد یا با ماندنش فوتبال ایران نابود می‌شود. من تنها درباره تبعات آن استعفا صحبت کردم. من می‌گویم اگر قرار است کفاشیان یک شبه استعفا بدهد باید مراقب تبعات بعدی این تصمیم بود. من از روی دلسوزی حرف زدم. می‌ترسیدم فوتبال ایران دست کسانی بیفتد که فوتبال را کوچک و کوچک‌تر کنند.

فوتبال ایران مشکل دارد. کفاشیان هم خودش این را می‌داند. بنابراین باید از آدم‌های توانمندتری در کنار خود استفاده کند. او باید به اتفاقاتی که در فوتبال می‌افتد حساس‌تر باشد. باید به تصمیماتی که کی‌روش می‌گیرد واکنش نشان دهد و نباید تا این حد به‌راحتی از کنار تغییرات مداوم برنامه مسابقات بگذرد. فوتبال ایران به موفقیت و پیروزی نیاز دارد.

من تنها هدفم از مطرح کردن آنها شرایطی بود که ممکن بود بعد از آن استعفا رقم خورد. اطلاعاتی که من داشتم غلط نبود و خود کفاشیان هم این را می‌داند. کفاشیان تحت فشار است و استعفای او دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد اما مهم این است که پس از آن چه اتفاقی می‌افتد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391