برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کفاشیان: از سابقه مدیریتی ترابیان همچنان استفاده خواهیم کرد

دوشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۲۱ — فارس

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از سابقه مدیریتی رئیس سابق کمیته فوتسال استفاده می‌کنیم.

علی کفاشیان

در جلسه تودیع و معارفه عباس ترابیان و رضا افتخاری که امروز برگزار شد؛ کفاشیان، محمدنبی، آیت‌الهی، ترابیان، افتخاری، طاهریان، حسینی و کارکنان کمیته فوتسال حضور داشتند.

در ابتدای نشست علی کفاشیان با اشاره به تلاش‌های ترابیان در مدت حضورش در فدراسیون فوتبال گفت: کارنامه ایشان برای همه مشخص است و ترابیان یکی از بهترین مدیران فدراسیون بود و علاوه بر فوتسال در بخش‌های مختلفی اعم از بازاریابی و بین الملل، کمک‌های شایان توجهی به ما کرد. البته پس از استعفا و پذیرفته شدن آن کار ما با ایشان تمام نمی‌شود و به خاطر رضایتی که از کارش و جدیتش داریم از سابقه مدیریتی وی استفاده خواهیم کرد چرا که ایشان هنوز عضو کمیته فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیاست و در بخش بازاریابی قطعا به فدراسیون فوتبال کمک خواهد کرد.

علی کفاشیان در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ترابیان گفت: ایشان ارتباطات بسیار خوب و موثری با کشورهای صاحب سبک فوتسال جهان ایجاد کرد و از اقدامات ماندگار و پایه‌ای وی به تشکیل هیئت رئیسه و مجمع لیگ حرفه‌ای فوتسال و درآمدزایی بسیار خوب برای آن اشاره کرد که امیدواریم در ادامه با تلاش‌های افتخاری که از با تجربه‌های فوتبال است بتوانیم نه تنها این جایگاه را حفظ، بلکه آن را ارتقا بخشیم.

در ادامه نشست عباس ترابیان و سیدرضا افتخاری چند دقیقه‌ای برای حاضران جلسه صحبت کردند و در پایان جلسه دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: ترابیان و افتخاری هر دو از تلاشگران عرصه فوتبال هستند و گام‌های بلندی برای ارتقای آن برداشته اند و البته ترابیان در زمینه فوتسال تلاش‌های بسیاری کرد و در این خصوص منشا اثر بود اما در پایان جا دارد از زحمات چندین و چند ساله ترابیان تشکر کنم و برایشان آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.

همچنین حکم سرپرستی سیدرضا افتخاری توسط علی کفاشیان ابلاغ شد.

متن حکم سرپرستی افتخاری به این شرح ابلاغ شد:

با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با استناد به ماده ۳۸ اساسنامه و مصوبه هیئت رئیسه فدراسیون و به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال منصوب می‌شوید.

امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران در راستای مسئولیت این کمیته شاهد ارتقای بیش از پیش فدراسیون باشیم.

موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت داریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391