برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جعفر کاشانی: این انتخاب‌ها همیشگی نیستند،به ظاهر ناراحت نیستم

دوشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۵۶ — ایسنا

جعفر کاشانی گفت: من به ظاهر از انتخاب شیرینی به عنوان رییس هیات مدیره پیشکسوتان ناراحت نمی‌شوم اما معلوم است که در عمق دلم چه خبر است.

جعفر کاشانی

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ، درباره بی‌ثباتی نیمکت این تیم در یکی، دو سال گذشته و تغییر سه مربی در عرض یک سال، اظهار کرد: علت این موضوع را باید از مسئولان بپرسید که چرا یک تیم بزرگ در طول یک سال چهار مربی داشته است. وقتی که باشگاه به معنای واقعی وجود داشته باشد همه چیز طبق برنامه و سیستمی که از قبل طراحی شده پیش می‌رود و در زمینه‌های مختلف برای بالا بردن سطح کیفی و علمی باشگاه کار می‌شود.

وی افزود: چندین بار گفته‌ام و امیدوارم که مسئولان ما هر چه زودتر سعی و همت خود را برای تبدیل این تیم به باشگاه انجام دهند. از همه مهم‌تر باشگاه باید دارای آکادمی باشد و بازیکنان جوان تحت تعلیم و تربیت قرار بگیرند.

کاشانی درباره انتخاب شیرینی به عنوان رییس هیات مدیره پیشکسوتان پرسپولیس و در آن سو حضور محمود خوردبین به عنوان سرپرست یک تیم والیبال، گفت: وقتی باشگاه داشته باشیم انتخاب‌های ما هم از این حالت بیرون می‌آید. این عنوان‌ها به همه پیشنهاد می‌شود، اما افراد هستند که باید خودشان را باید با کاری که به آنها محول می‌شود تطبیق دهند. اگر کسی پستی را تحویل بگیرد و در آن پست تاثیرگذار نباشد، کارش تشریفاتی می‌شود.

وی با بیان این که این سمت مبارک شیرینی باشد به ایسنا گفت: من در جلسه اخیر پیشکسوتان حضور نداشم و هیچ وقت در هیچ جلسه‌ای حاضر نبودم. وقتی تیم داشته باشیم هیچ کس در جایگاه خودش نیست. البته این کار خوبی است که در باشگاه انجام می‌شود و نشان می‌دهد می‌خواهند گام های جهت باشگاه شدن بردارند.

بازیکن سال‌های دور پرسپولیس، افزود: من به ظاهر از انتخاب شیرینی ناراحت نمی شوم، اما معلوم است که در عمق دلم چه خبر است. امیدوارم هر کس که هر جا انتخاب می‌شود مفید باشد و مثبت عمل کند. اما این طور انتخاب‌ها همیشگی نیست و قرار نیست فردی در پستش قرار باقی بماند. درخت ممکن است یک بار در زمستان میوه گیلاس بدهد. اگر به من می‌گفتند که سرپرست یک تیم والیبال شو، از آنها عذرخواهی می‌کردم، چرا که عنوان به کسی شخصیت نمی‌دهد و فرد باید در آن تاثیرگذار باشد. حرف دیگری ندارم. تا زمانی که باشگاه نداشته باشیم، این چالش‌ها برایمان طبیعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391