برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کشاورز:رقابت اصلی بین من وبازیکن ژاپنی است

پنجشنبه، ۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۱ — ورزش۳

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران پس از انتخابش به عنوان یکی از کاندیدهای بهترین بازیکن فوتسال آسیا گفت: در کنار من رافائل هنمی بازیکن ژاپن و سوفاووت هم از تایلند هستند که رقابت اصلی بین من و بازیکن ژاپنی است.

محمد کشاورز درباره انتخابش به عنوان یکی از کاندیدهای بهترین بازیکن فوتسال آسیا بیان کرد: این برای دومین بار است که برای گرفتن عنوان بهترین بازیکن آسیا انتخاب می‌شوم و از این بابت خوشحالم. در کنار من رافائل هنمی بازیکن ژاپن و سوفاووت هم از تایلند هستند که رقابت اصلی بین من و بازیکن ژاپنی است.

وی ادامه داد: بازیکن ژاپنی در جام ملت‌های آسیا بهترین بازیکن شد و من نیز در جام باشگاه‌های آسیا این عنوان را کسب کردم و با این اوصاف هنوز دقیقا مشخص نیست که کدام بازیکن انتخاب می‌شود. همچنین ژاپن مثل ایران از جام جهانی حذف شد اما من اطلاع دقیقی از عملکرد بازیکنان ژاپنی ندارم و نمی‌دانم که در جام جهانی درخشیده است یا نه؟

کاپیتان تیم ملی فوتسال همچنین با بیان اینکه اگر ایران به مراحل بالاتر جام جهانی می‌رسید شانس انتخابش بیشتر می‌شد،‌ تاکید کرد: مطمئنا هر بازیکنی که از ایران انتخاب می‌شد مقام بهترین بازیکن آسیا را کسب می‌کرد. به هر حال کارهای تیمی نیز در این انتخاب تاثیر دارد و ما اگر به جمع چهار تیم می‌رسیدیم بهترین بازیکن آسیا از ایران بود. همچنین من این عنوان را در سال ۲۰۱۱ کسب کرده‌ام و اینکه دوباره در سال ۲۰۱۲ آن را به من دهند کم است.

کشاورز در پایان تصریح کرد: تنها در فوتبال است که چند گزینه برای حضور در مراسم انتخاب بهترین‌های آسیا دعوت می‌شوند. به عنوان مثال سال گذشته آقای عقیلی در کنار بازیکن ازبکستانی به مالزی آمده بود به همین دلیل در فوتسال تنها بازیکنی که قرار است جایزه بگیرد به مالزی دعوت می‌شود. بنابراین پیش از آغاز این مراسم اگر دعوت شوم قطعا عنوان بهترین بازیکنی به من خواهد رسید اما هنوز دعوت نامه به هیچ بازیکنی ارسال نشده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391