برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزی خادم: کفاشیان باید به تلویزیون می آمد و از مردم عذرخواهی می‌کرد

چهارشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۲۵ — خبرآنلاین

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال می گوید که رییس فدراسیون باید در رسانه ملی به خاطر نتایج ضعیف تیم ملی از مردم عذر خواهی کند.

شهاب‌الدین  عزیزی خادم

شهاب الدین عزیزی خادم حرف از اصلاح در فدراسیون فوتبال می زند.به عقیده او خیلی از اتفاقاتی که برای تیم های لیگ برتری و تیم ملی افتاده است نیاز به اصلاح دارد و از همه مهمتر بدنه فدراسیون است که باید دچار تغییرات شود.عزیزی خادم می گوید:« فدراسیون فوتبال نتیجه نگرفته است و حداقل انتظارات مردم این است که رییس این فدراسیون بیاید و در رسانه ملی از همه عذر خواهی کند.اعتقاد قلبی من بر حفظ استقلال فدراسیون است و تا روزی که کفاشیان رییس باشد نباید هیچ تخریبی صورت بگیرد.»
او این را گفت و ادامه داد:«البته یک بخشی از فدراسیون کارنامه آن است که به هیچ عنوان قابل دفاع نیست.ناکامی های اخیر دلیل بر این ادعاست.نمی شود تمام حرف‌ها را توطئه نامید.خیلی ازحرفها از سر دلسوزی است.من قبلا هم گفتم هرگز طمع جایگزینی ندارم.باید بگویم به اندازه کافی مشغله کاری دارم که وقت نمی کنم کار دیگری انجام بدهم.هدف من فقط کمک کردن است.دوست دارم بار دیگر تاکید کنم که کفاشیان به تلویزیون بیاید و از مردمی که بیشتر آنها را جوانان تشکیل می دهند عذر خواهی کند.خیلی خوب بود اگر ایشان بعد از شکست مقابل ازبکستان از همه مردم معذرت خواهی می کرد جنبه بهتری داشت.مسئولان فدراسیون فوتبال باید یک رفتار صادقانه داشته باشند و حقیقت را به مردم بگویند. آنها نباید آدرس غلط به مردم بدهند و به نظر من باید اشتباهاتشان را بپذیرند.»
عزیز خادم اشاره به نتایج ضعیف تیم ملی و شکست مقابل ازبکستان حرف می‌کند و می گوید:« در فدراسیون فوتبال یک سری از اختیارات را بی هدف به افراد می دهند.ما اگر جلوی کروش را نمی گرفتیم او می خواست سرپرست تیم ملی را هم خودش تعیین کند.من ۶ ماه پیش به این دوستان گفتم که کمیته فنی را منحل نکنند.این کار باعث می‌شد که کروش متوجه شود ما فوتبال را می فهمیم.»
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال انتقادی هم به جام حذفی می‌کند و می گوید:«همه ما در طول زمانی که برگزاری جام حذفی در بلاتکلیفی بود بارها حرف های خودمان را عوض کردیم.اما تمام این کارها را باید فدراسیون فوتبال انجام بدهد.آنها باید پاسخگویی خودشان را بیشتر کنند.در کجای دنیا این طور برخورد می کنند؟برنامه ریزی حداقل کاری است که در فوتبال ایران باید انجام شود.عربستانی‌ها از مرحله مقدماتی جام جهانی حذف شده اند اما کار را با رایکارد ادامه داده اند و شک نکنید که دوباره به صدر فوتبال آسیا بر می گردند.»
اما حرف های پایانی عزیزی خادم.آنجا که او اشاره به استعفای ترابیان می‌کند و می گوید:«نظر خود آقای ترابیان هم این است که از فوتسال برود.همه اعضا هم موافق انجام شدن این کار بودند.البته آقای کفاشیان جند روز زمان خواستند و ملاحضاتی را انجام دادند تا چند روز دیگر تصمیم نهایی را بگیرند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391