برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

خلعتبری بهترین، سوکای ضعیف ترین

دوشنبه، ۶ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۴ — ایمنا

تیم فوتبال سپاهان به لطف درخشش محمد رضا خلعتبری به سختی از سد تیم گهر گذشت.

تیم سپاهان

در بازی سپاهان مقابل گهر باز هم نقش نویدکیا و خلعتبری در سپاهان پررنگ بود، این دو که در بازی برابر استقلال هم چهره های شاخص تیم بودند در این بازی هم نقش اساسی در پیروزی سپاهان داشتند.
محمد باقر صادقی(۵):
در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی گهر ۳ موقعیت خطرناک روی دروازه سپاهان ایجاد کرد که صادقی در دفع این موقعیت‌ها مطمئن عمل نکرد. به نظر می‌رسد او از لحاظ روحی آماده نیست و باید اعتماد به نفس گذشته اش را پیدا کند تا همان صادقی ذوب آهن شود.
حسن اشجاری(۵):
او که زیاد نیز از دست هواداران سپاهان راضی نبود در این بازی ۷۷ دقیقه به کار گرفته شد و جای خود را به حسین پاپی داد که در دقایق حضور خود در زمین یک پاس گل داد و چند بار موقعیت خطرناک ایجاد کرد.
مهدی جعفرپور(۴.۵):
جعفرپور یک نیمه بیشتر در بازی حضور نداشت البته در همان نیمه اول هم نفوذهای خوبی داشت اما به هر حال رضایت کرانچار را جلب نکرد که در ابتدای نیمه دوم تعویض شد. شاید هم کرانچار به این دلیل او را تعویض کرد که تماشاگران بی وقفه نام حسن جعفری را فریاد می زدند.
فرشید طالبی(۵.۵):
او زننده گل تساوی سپاهان بود اما در اواسط نیمه اول نیز نزدیک بود کار دست سپاهان بدهد و یک گل به خودی به ثمر برسد اما هرچه بود شانس آورد که صادقی هوشیارانه عمل کرد.
محمد حسین مرادمند(۵):
اولین تجربه او در لیگ برتر منحصر به فرد بود، اخراج در ثانیه‌های پایانی بازی همانطور که کرانچار هم گفته بود اگر با تجربه بود رخ نمی‌داد. در کل می‌توان گفت برای بار اول عملکرد خوبی داشت و با توجه به سن کمش می توان به او برای آینده امیدوار بود. اینکه مرادمند در این سن می تواند در همه درگیریها پیروز باشد می تواند نشانگر کیفیتهای او باشد.
امید ابراهیمی(۵):
ابراهیمی که به همراه بولکو دو هافبک دفاعی سپاهان بودند در کارهای هجومی خوب عمل کرد و حتی در یک صحنه نزدیک بود با جا گذاشتن چند بازیکن یک گل زیبا را به ثمر برساند اما شانس با او یار نبود. ابراهیمی البته امید همیشگی نبود و گویا تغییر پستش باعث شده تا کمی با افت روبرو شود.
اروین بولکو(۵.۵):
او که در فاز تهاجمی تیم شرکت نداشت در زمانی که تیم در حالت تدافعی است نقش خود را ایفا می‌کند و از حق نگذریم عملکرد خوبی داشت. بولکو روند صعودی را در سپاهان طی کرده است ولی سپاهان به بولکویی به مراتب خلاق تر و اثرگذارتر احتیاج دارد.
محرم نویدکیا(۶):
بازی خوب او مایلی کهن را مجبور کرد تا در کنفرانس خبری بگوید نویدکیا را راضی کنید تا به تیم ملی بازگردد. او در میانه میدان به عنوان یک هافبک هجومی برای سپاهان یک نعمت است و در بازی دیروز هم چندین پاس خوب و همچنین کارهای ترکیبی خوب انجام داد.
جواهیر سوکای(۴.۵):
موقعیت‌های خوبی که در نیمه اول نصیت او شد را با بی دقتی هدر داد ضمن اینکه در چند صحنه که می‌توانست با یک پاس سپاهان را به گل برساند خود خواهانه عمل کرد. مشخص نیست سوکای که می خواهد به پاس در عرض و خلق موقعیت برای بازیکن کناری خود هم فکر کند!
محمدرضا خلعتبری(۶.۵):
خلعتبری یک پاس گل داد و گل برتری سپاهان را به ثمر رساند. او بدون شک بهترین بازیکن میدان بود.
رادومیر جالوویچ(۵):
یک نیمه بیشتر در زمین حضور نداشت و در نیمه دوم کرانچار غلامی را وارد زمین کرد تا بتواند بیشتر خط میانی خود را محکم کند. آنچه از غلامی دیدیم تایید کننده تصمیم کرانچار در استفاده از جالوویچ به عنوان فروارد شماره یک بود چرا که جالوویچ به مراتب جنگنده تر و خطرناکتر نشان می دهد و در این مقطع حداقل آماده تر از غلامی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391