برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محض رضای خدا یکی دو نفر از بازیکنان تیم ملی را می‌شناختی آقا جواد

دوشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۵۹ — ایمنا

جواد خیابانی که سالهاست روند نزولی را در گزارشهایش طی می‌کند شب گذشته و در هنگام گزارش دیدار تیمهای عربستان و ایران یک شب فاجعه بار را پشت سر گذاشت.

جواد خیابانی

چه اتفاقی بدتر از اینکه یک گزارشگر بازیکنان دو تیم را نشناسد و دائما اسم بازیکنان را اشتباه خطاب کند. خیابانی در دیدار شب گذشته یک نیمه نام خانزاده مدافع جوان تیم ملی را اشتباه خطاب کرد که در نهایت در ادامه و در ابتدای نیمه دوم، گناه را گردن تلویزیون کویت انداخت که نام این بازیکن را اشتباه درج کرده است.
وقتی پیام صادقیان داشت از زمین خارج می‌شد خیابانی نام یک بازیکن دیگر را برد و مشخص بود او صادقیان را نمی شناسد. در ادامه خیابانی که دائم نام بازیکنان دو تیم را به اشتباه خطاب می کرد، وقتی امید ابراهیمی وارد زمین شد او را نمی شناخت و پس از چند دقیقه درنگ کردن گویا به او رساندند که بازیکن شماره ۱۵ امید ابراهیمی است.
متاسفانه بایستی گفت این پایان کار نبود و جالب اینکه خیابانی نام محمد مهدی نظری را هم محسن مسلمان خطاب کرد و بعد که فهمید اشتباه کرده است گفت تلویزیون کویت چهره این بازیکن را نشان نداده است، در حالی که تلویزیون پیش تر هم چهره نیم رخ نظری را نشان داد و از آن گذشته استیل این دو بازیکن فرسنگها با یکدیگر فاصله دارد.
تنها چیزی که می توان در توجیه گزارش بد خیابانی گفت که او گویا اصلاً بازیهای لیگ را با دقت مشاهده نمی کند و اطلاعاتی که در ذهنش موجود است از یک دهه قبل دست نخورده باقی مانده است. او به خالد تیماوی ستاره پیشین عربستان اشاره می کرد ولی یک بار هم در طول گزارشش به موهاوی ستاره جوان فوتبال عربستان که پدیده فوتبال این کشور است و یک ضربه ایستگاهی استثنایی هم زد اشاره نکرد یا نمی دانست الفریدی ستاره الهلال است!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391