برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

کربکندی: راه صعودمان خیلی سخت است

چهارشنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۱۴ — ایمنا

سرمربی پیشین تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان می گوید: راه صعودتیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی ۲۰۱۴ دربرزیل خیلی خیلی سختر از آنچه که درموردش صحبت می شود، خواهد بود.

رسول کربکندی

سرمربی سابق ذوب آهن که دیگر دلش نمی خواهد ازتیم فوتبال ذوب آهن از او سئوالی پرسیده شود، درگفتگویی کوتاه پیرامون مطالباتش از باشگاه ذوب آهن و وضعیت فعلی تیم ملی فوتبال کشورمان اینگونه توضیح داد: دلم نمی خواهد دیگر از ذوب آهن سئوالی از من پرسیده شود، چون من با این تیم کاری ندارم و بهتراست از کادر فنی فعلی این تیم در مورد تیم سوال کنید.
اما درمورد مطالباتم هنوز به توافق نهایی نرسیده ایم یعنی اینکه هنوز مطالباتم به دلیل نبود بودجه درباشگاه پرداخت نشده است.
وی درمورد وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان برای صعود به جام جهانی گفت: وضعیت صعود تیم ملی فوتبال کشورمان بیش از آنچه که ما در تصورات مان بوده، سخت و پیچیده شده است و باز هم به جایی رسیدیم که کار به اما و اگر کشید.
کربکندی می افزاید: ما باشکست درتهران به تیم فوتبال ازبکستان راه هموار رسیدن به جام جهانی راعملا ازدست دادیم و به جایی رسیدیم که بایستی با قیدهای اما و اگر بازی کنیم!
ما دو بازی سخت خارج از خانه داریم و یک بازی سخت تر در داخل. با قطربایستی در دوحه بازی کنیم که خودش یک مدعی است و با کره در بازی آخر هم بایستی درسئول بازی کنیم که درصورت به هم ریختگی جدول این گروه ، کره جنوبی هم که یکی ازمدعیان اصلی صعود است.
تنها امیدواری سه امتیازی ما لبنان است که در بیروت به این تیم باختیم و حالا برای جبران مافات هم که شده بایستی در تهران این تیم را ببریم ضمن اینکه اگربه دنبال صعود مستقیم به جام جهانی هستیم بایستی روی برد هرسه دیدارمان حساب بازکنیم که حدس وگمان بیهوده ای است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391