برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: تصمیم‌گیری درباره کادرفنی درنشست کمیته فنی.لغو موقت اردوی دوبی

دوشنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۴۸ — ایسنا

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: هفته آینده کمیته فنی تشکیل جلسه خواهد داد تا عملکرد کادر فنی در طول نیم فصل اول مورد ارزیابی قرار بگیرد. برپایی اردوی دوبی نیز تا مشخص شدن فهرست بازیکنان مازاد از سوی سرمربی تیم متوقف خواهد شد.

محمد رویانیان

محمد رویانیان که در حال حاضر برای انجام مذاکرات با باشگاه آ.ث.میلان در ایتالیا به سر می‌برد، در پایان بازی امروز در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: کمیته فنی پرسپولیس به منظور بررسی عملکرد کادر فنی در نیم فصل اول و تصمیم‌گیری درباره آینده تیم هفته آینده تشکیل جلسه خواهد داد. در این جلسه مجموع عملکرد تیم با در نظر گرفتن تمام جوانب امر تحت آنالیز و بررسی دقیق قرار می‌گیرد تا پس از آن تصمیم سازی شود.

وی ادامه داد: در پایان بررسی‌ها هر تصمیمی که به صلاح باشگاه پرسپولیس تشخیص داده شود، بدون اغماز اتخاذ خواهد شد. در همین ارتباط سرمربی تیم هم فهرست بازیکنان مازاد را معرفی خواهد کرد، چرا که بعضی از بازیکنان در طول بازی‌های نیم فصل اول در حد انتظار و در حد نام پرسپولیس و نام خود ظاهر نشدند که دلایل این موضوع باید مورد بررسی قرار بگیرد.

مدیر عامل پرسپولیس تصریح کرد: در بازگشت به ایران، فهرست نفرات مازاد و فهرست بازیکنان مورد نیاز را دریافت خواهیم کرد و براساس آن وارد عمل می‌شویم.

رویانیان در پایان تاکید کرد: برنامه اردوی دوبی فعلا متوقف می‌شود تا درباره آن تصمیم‌گیری مجدد صورت بگیرد. بعد از دریافت فهرست بازیکنان از سرمربی در صورت تشخیص ضرورت از سوی وی با نفراتی که قرار است تیم را در نیم فصل دوم همراهی کنند، راهی اردو خواهیم شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391