برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اقدام عجیب کمالوند در نیم فصل: لیست مازاد یک میلیاردی

دوشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۲۳ — گل

محمد برجلو، صابر میر‌قربانی، حامد خسروی، حسین حجازی‌پور و حبیب گردانی پنج بازیکنی هستند که در لیست مازاد شهرداری تبریز قرار گرفته‌اند.

فراز کمالوند

فراز کمالوند دیگر به این پنج بازیکن احتیاجی ندارد در حالی که چهار نفر اول را خود او قبل از شروع فصل به شهرداری آورده بود. گردانی هم که پیشنهادی ۳۵۰ میلیون تومانی از سایپا داشت با اصرار شهرداری با قراردادی پایین‌تر در تبریز ماندگار شد. قراردادهای این پنج بازیکن در مجموع حدود یک میلیارد تومان بوده است و حالا با اعلام عدم نیاز به آن‌ها، شهرداری مجبور است که مبلغ قراردادهای آن‌ها را به طور کامل پرداخت کند. کمالوند در ابتدای فصل ۱۸ بازیکن جدید به شهرداری آورد. با همه این بازیکنان قرارداد ۳ ساله بست و در کنار این عقد قرارداد برگه رضایت‌نامه آخر فصل را در اختیار بازیکنان قرار داد. حالا درخواست کمالوند برای جدا شدن ۵ بازیکن از این جمع، با مخالفت شدید و سوء تفاهم! مدیریت این تیم شده است.

کمالوند قصد دارد سه بازیکنی را که قبلا با آن صعود به لیگ برتر را تجربه کرده است به شهرداری بیاورد. علی میرشفیعیان، علیرضا جلیلی و مسعود ابراهیم‌زاده این سه بازیکن هستند. علی میرشفیعیان از آن‌‌جا که در تیم لیگ برتری پیکان بازی می‌کند قرارداد ارزانی نخواهد داشت. شهرداری در ابتدای فصل هم قصد به خدمت گرفتن جلیلی را داشت اما او پیشنهاد ۱۸۰ میلیونی ابتدای فصل شهرداری را رد کرد و در تراکتور ماندگار شد و حالا به دلیل این که در این تیم بازی نمی‌کند قصد دارد به پیشنهاد ۲۸۰ میلیونی شهرداری جواب مثبت بدهد. مسعود ابراهیم‌زاده هم در حال اتمام دوران خدمت سربازی است و کمالوند قصد دارد او را در نیم‌فصل دوم لیگ یک در تیم خودش داشته باشد. شهرداری برای گرفتن این سه بازیکن هم باید هزینه کند. جابه‌جایی این بازیکنان خرج زیادی روی دست شهرداری خواهد گذاشت. خرجی که شاید تنها دلیل آن اشتباه کمالوند در بستن تیم قبل از شروع فصل است. پولی که در این انتقالات جابه‌جا شده است برای باشگاهی که در لیگ دسته اول بازی می‌کند پول زیادی است. مبالغ قرارداد بازیکنان مورد نظر و پیشنهادهای شهرداری به بازیکنان احتمالی جدیدش در جدول زیر آمده است. هزینه‌ی شهرداری با توجه به این جدول با صرف‌نظر کردن از قراردادها و پیشنهادهایی که مبلغ آن‌ها مشخص نیست یک میلیارد تومان است. برابر با هزینه بسته شدن بسیاری از تیم های لیگ یکی.

البته از تبریز خبر می رسد که برای این فصل شهرداری بودجه ای بالغ بر ۳.۵ میلیارد در نظر گرفته شده است ولی تا به حال مبلغ ۴.۵ میلیارد هزینه عقد قرارداد شده است و با شرایط کنونی این تیم در جدول رده بندی زیاد به مسئولان این تیم خوشایند نیست و این در حالی بود که برای نیم فصل اول وعده رتبه اولی و یا دومی را داده بود و در این راستا عصر دیروز جلسه ای بین مسئولان ورزشی شهرداری برگزار شد و موضوع جلسه برکناری فراز کمالوند بود که در نهایت اعضاء نتوانستند رضایت شهردار تبریز نوین را جلب کنند و این جلسه بی نتیجه ماند ولی اخبار رسیده حکایت از مذاکرات مسئولان ورزشی سازمان شهرداری مهدی تارتار می دهد و کمالوند جایگاه محکمی را برای خود نمی بیند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391