برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدوی‌کیا: چطور می‌گویید بازیکن محبوب ژوزه هستم؟

شنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۱۰ — فارس

مهدی مهدوی‌کیا پس از تمرین تیم پرسپولیس در خصوص ماندن یا رفتن ژوزه عنوان کرد:

مهدی مهدوی‌کیا و مانوئل ژوزه

بازیکن هیچ وقت نمی‌تواند در مورد سرمربی تصمیم بگیرد این وظیفه کمیته فنی و مسئولان باشگاه است که در مورد آن تصمیم می‌گیرند. چند روز تمرینات تعطیل بود و هنوز هم ژوزه برکنار نشده است.

وی در خصوص اینکه او بازیکن محبوب مانوئل ژوزه است و نظرش درباره این سرمربی چیست، خاطرنشان کرد: من با هر سرمربی کار می‌کنم. ۴-۵ بازی اول من نیمکت نشین بودم آنوقت چگونه می‌گویید من بازیکن محبوب ژوزه بودم؟ باید وظایف هر کسی مشخص باشد به بازیکن مربوط نیست که سرمربی چه کسی است. من بازی خودم را در زمین انجام می‌دهم و هیچ ربطی به من ندارد.

کاپیتان تیم پرسپولیس در مورد اینکه برخی از بازیکنان در مورد سرمربی تیم صحبت می‌کنند یادآور شد: سیستم فوتبال ایران این گونه است. بازیکنان ایران تاکنون در فوتبال حرفه‌ای بازی نکرده و با آن آشنا نیستند و اگر چند بار برخورد با آنها صورت می‌گرفت دیگر اجازه پیدا نمی‌کردند این گونه صحبت کنند.

وی ادامه داد: بازیکن ایرانی باید بفهمد وظیفه‌اش چیست و در چه حیطه‌ای صحبت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391