برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدوی کیا: درباره ژوزه حرفی نمی زنم

یکشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۴۶ — عصرایران

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به خود اجازه نمی دهم در خصوص رفتن و یا نرفتن ˈژوزهˈ اظهار نظر کنم چرا که تنها یک بازیکن در پرسپولیس هستم.

مهدی مهدوی‌کیا

مهدی مهدوی کیا روز با بیان اینکه بهتر است در باره این مسایل از کادر مدیریتی تیم سوال شود،ادامه داد: البته به دلیل تعطیلی ازاتفاقات باشگاه بی خبرم و نمی دانم بدرستی چه اتفاقی افتاده است با این همه تنها به عنوان بازیکن به بازی فکر می کنم و برروی آن تمرکز دارم.

وی افزود: من این رفتار را به عنوان یک بازیکن حرفه ای درخارج از کشور آموختم وازاینکه می بینم بازیکنان درایران به راحتی دراین باره اظهار نظر می کنند متاسفم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس درپاسخ به این سووال که بازیکن محبوب این سرمربی بوده اید آیا از رفتن اوناراحت هستید یا خیر نیز تاکید کرد:به اشتباه می گویید بازیکن محبوب سرمربی تیم بوده ام من از ابتدا در ترکیب اصلی نبودم ۵ بازی نیمکت نشین بوده وبرای اینکه بتوانم جای ثابتی داشته باشم جنگیدم و حق خود را گرفتم.

مهدوی کیادرادامه و درخصوص اینکه سایر بازیکنان دراین باره به راحتی اظهار نظر می کنند نیز گفت: معتقدم اگر بازیکنان درباشگاه های ما به درستی آموزش می دیدندشاهد این اظهار نظرها نبودیم.

به گفته وی اگر مدیران ومسوولان باشگاه‌ها با بازیکنان خاطی برخوردکنند دیگر شاهد این اظهار نظر های غیرمربوط نخواهیم بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391