برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ماجدی: "آرزه"با مجوز کتبی سازمان لیگ بازی کرد

شنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۲ — مهر

سرپرست تیم استقلال با بیان اینکه ITC بازیکن خارجی جدید این تیم روز پنجشنبه در اختیار سازمان لیگ قرارگرفته،گفت:با مجوز کتبی سازمان لیگ از این"ویسنته آرزه" در دیدار با سایپا استفاده کردیم و اگرنهه ناظر بازی،اجازه استفاده ازوی را نمی داد.

میرشاد ماجدی در پاسخ به این ادعا که "ویسنته آرزه ماچادو" بازیکن جدید این تیم بدون داشتن کارت بازی در دیدار تیم های فوتبال استقلال و سایپا حضور پیدا کرده بود ضمن بیان مطلب فوق گفت: قرارداد "ویسنته" روز سه شنبه یا چهارشنبه توسط امیری معاون اجرایی باشگاه در هیئت فوتبال تهران و سازمان لیگ ثبت شده است و مدارک این بازیکن به طور کامل تحویل مسئولین مربوطه در سازمان لیگ شده است.

وی در همین خصوص افزود: پس از آن ما بدنبال دریافت ITCاین بازیکن بودیم که با پیگیری هایی که محمدرضا کسایی ، رئیس کمیته بین الملل سازمان لیگ انجام داد روز پنجشنبه ITC وی به دست ما رسید و آن را در اختیار سازمان لیگ قرار دادیم.

سرپرست تیم استقلال تاکید کرد: بنابراین ما با مجوز کتبی که سازمان لیگ در اختیار ما قرار داده از این بازیکن در دیدار با تیم سایپا استفاده کردیم و اگر غیر از این بود شمس، ناظر بازی، اجازه استفاده از این بازیکن را به ما نمی داد اگر هم شبهه ای در این خصوص وجود دارد دوستان در باشگاه سایپا می توانند از سازمان لیگ فدراسیون فوتبال استعلام بگیرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391