برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مالکی با بدهی های فراوانی و البته هدایای کوچک

دوشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۰۲:۳۸ — مشرق

این روزها، آنقدر وضعیت فوتبال ایران خراب است که هر روز اتفاقی تازه در آن می افتد که در نوع خود جالب توجه است.

حسین   هدایتی

یکی از این موارد نیز حسین هدایتی است که مدعی سرمایه گذاری بی دلیل و از روی علاقه صرف در این رشته است! در چنین فضایی است که بسیاری به انتقاد از وی پرداخته و حضورش در فوتبال را نه تنها فاقد نتیجه مطلوب که مضر می دانند.
شاهد افزایش انتقادات به وی هستیم که با وجود داشتن بدهی به شماری از بازیکنان و مربیان، به اشخاصی هدایایی می دهد که بیشتر شائبه شهرت طلبی و موج سواری را در ذهن متبادر می کند

* مردی با بدهی های قدیمی
حسین هدایتی در فوتبال به عابر بانک معروف است. شخصی که می توان وی را از بر هم زنندگان نظم مالی این رشته دانست. او در زمره اشخاصی است که موجب شد تا دریافت‌ها در فوتبال به شکل عجیبی افزایش پیدا کند و تورمی شکل گیرد که نتیجه اش، اوضاع نابسمان فعلی است. بررسی عملکرد وی در سال های اخیر و تغییر مداوم سیاست هایش که یه نوعی موسمی است، دلالت بر همین مورد دارد.
اما، این روزها شاهد افزایش انتقادات به وی هستیم که با وجود داشتن بدهی به شماری از بازیکنان و مربیان، به اشخاصی هدایایی می دهد که بیشتر شائبه شهرت طلبی و موج سواری را در ذهن متبادر می کند. همین نیز منجر شده تا موضوع به برنامه های رسانه ملی نیز کشیده شود که چرا وقتی فردی به دیگران بدهی دارد، بایستی برای کارهای غیر مرتبط خرج کند. مگر حق الناس بر این هدیه دادن ها، ارجحیت ندارد؟
این پرسش ایجاد شده که چه دلیلی موجب شده تا این فرد مقروض، چنین ولخرجی کند؟ آیا صرفا تشویق است یا به دنبال نامی شدن و دست و پا کردن محبوبیت برای خود؟

* مالکی با ثمره مدیریتی نا معلوم
در روزهای اخیر که شاهد اوج گیری انتقادات به این مالک هستیم، این پرسش ایجاد شده که چه دلیلی موجب شده تا این فرد مقروض، چنین ولخرجی کند؟ آیا صرفا تشویق است یا به دنبال نامی شدن و دست و پا کردن محبوبیت برای خود است؟ و ... البته، برخی عنوان می کنند که نبایستی به وی به عنوان یک سرمایه گذار ایراد گرفت؛ اما آیا واقعیت فقط همین است؟
وی به عنوان کسی که چند سالی می شود در سطح اول فوتبال این مرز و بوم فعال است، چه کارنامه ای را پیش روی خود می بیند؟ ثمره این سال‌ها چه بوده و چه چیزی موجب شده تا وی به این حضور با کارنامه ای توام با شکست، ادامه دهد؟ صرفا یک علاقه یا منافع مادی و معنوی که چندین برابر این هزینه های خرد است؟ و ... پرسش هایی که در کنار کارنامه این سال‌ها که عمدتا فاقد یک انسجام مدیریتی و برنامه ریزی است، نشان می دهد این حضور، بیشتر با نقاط منفی همراه بوده است.
این مالک بدهکار، این روزها در شرایط خاصی قرار دارد و هر روز بیش از پیش از سوی افکار عمومی در فشار است. به نظر می رسد باید منتظر اتفاقات جدیدی بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391