برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیرضا مرزبان: به احمدی دروغ گفته اند من او را نمی خواستم

شنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۰ — ایمنا

مصاحبه روز گذشته رحمان احمدی که علیرضا مرزبان را مقصر خودش دانسته بود اصلاً به مذاق مربی سابق طلایی پوشان خوش نیامده است.

علی رضا مرزبان

برای اینکه یک طرفه به قاضی نرفته باشیم با علیرضا مرزبان در آلمان تماس گرفتیم و او هم دلایل خودش را در ارتباط با موضوع جدایی رحمان احمدی گفت. مرزبان که از مصاحبه روز گذشته احمدی به شدت دلخور بود، در گفتگو با ایمنا تاکید کرد: من می دانم که به رحمان احمدی در مورد جدایی اش از باشگاه سپاهان دروغ گفته اند. نمی دانم این کار را چه کسی کرده است ولی همینقدر بگویم که جدایی رحمان احمدی از سپاهان کار باشگاه بود و بس.
خدا را گواه می گیرم که من بارها و بارها تاکید کردم پیدا کردن دروازه بانی با کیفیتهای رحمان احمدی اصلاً کار راحتی نیست و نباید آن را از دست بدهیم اما باشگاه قبل از این رحمان از سپاهان برود قرارهایش را برای آوردن صادقی به جای او گذاشته بود. جدایی رحمان احمدی تنها خواست باشگاه بود و من و کرانچار هیچ نقشی در آن نداشتیم. وقتی دیدیم باشگاه رحمان را به هیچ وجه نمی خواهد تصمیم گرفتیم با خواست باشگاه کنار بیاییم. یادم نمی رود وقتی من خیلی برای ماندن رحمان احمدی اصرار کردم کرانچار به من گفت چرا اینقدر در مقابل سیاستهای باشگاه ایستادگی می کنی! آنها محمدباقر صادقی را می خواهند پس ما با او کار می کنیم.
مصاحبه روز گذشته رحمان احمدی به خاطر اطلاعات و دروغهایی بود که تحویلش داده اند. او اگر می دانست چقدر برای ماندنش در سپاهان تلاش کردم هیچ وقت اینگونه حرف نمی زند.
مرزبان در پاسخ به این سوال که بالاخره دوست دارد بگوید دلیل جدایی اش از سپاهان دقیقاً چه بود یا که خیر گفت: سپاهان خدا را شکر به صدر جدول صعود کرد و قهرمان نیم فصل شد. خوشبختم که بازیکنان هر کیفیتی هم که داشتند توانستیم آنها را به مرزی از آمادگی برسانیم که بتوانند قهرمان نیم فصل شوند. در مورد مباحثی هم که وجود دارد خدا را گواه می گیرم به خاطر آرامش سپاهان سکوت کرده ام ولی مطمئن باشید پس از فصل و وقتی انشاالله تیم قهرمان شد حقایقی را می گویم که افکار عمومی و ذهن هواداران سپاهان به خوبی روشن شود. مطمئن باشید خورشید پشت ابر نمی ماند و روزی همه متوجه همه چیز خواهند شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391