برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیامدهای یک مصاحبه غیرحرفه ای ؛ مازیار پیام آور شکست

چهارشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۱۱ — گل

اگر گل بزنم هزار مرتبه بیشتر شادی می کنم! به کسی ربطی ندارد که بعد از گل چه کار می کنم!! هواداران ملوان در تهران از پرسپولیسی‌ها بیشتر خواهند بود!!! و...

مازیار زارع عشق دوست

اینها همه گوشه ای بود از کری خوانی های غیر حرفه ای مازیار زارع قبل از بازی با پرسپولیس. بازیکنی که تا همین چند ماه پیش برای پرسپولیس بازی می کرد و همواره از تعصب سخن می گفت. او در روی سکو‌ها نه یک محبوبیت وحشتناک داشت و نه بازیکنی خنثی بود. هواداران پرسپولیس به مانند مردم شهرش او را مازیار قایقران صدا می زدند و سلطان بندر انزلی. اما زارع همیشه یک بازیکن متوسطی بود برای پرسپولیس. نه توانایی این را داشت که زمین خود را ثابت کند و نه حتا کارکتر بازیکنی مانند انصاریان که دل هواداران را به خود جذب کند. او دست آخر پس از یک فصل فاجعه بار و بعد از اینکه به هوادارن پرسپولیس به کنایه نوید داده بود که تا پایان فصل تحملش کنند و خواهد رفت از پرسپولیس جدا شد.

زارع البته خوش شانس بود که عابر بانک فوتبال ایران به انزلی رفت و سر کیسه را شل نمود تا یاد مازیار خان بیفتد که چقدر به تیم شهرش متعصب است. آخر حافظه ی تاریخی بندری‌ها هم به مانند همه ی ایرانی‌ها کوتاه مدت است و لابد فراموش کرده بودند که به خاطر یک مشت ریال ناقابل انزلی را به مقصد سپاهان ترک کرده بود و بعد از لابی هتل عباسی با یک چرخش ۱۸۰ درجه ای به اردوگاه قرمزهای پایتخت ملحق شود! زارع با دست مالی کرذن چند باره واژه تعصب دوباره خود را به هواداران ملوان چسباند و از اعتبار آنها حداکثر استفاده را برای بستن یک قرارداد چرب استفاده نمود.

او اما از حرفه ای گری شاید تنها چیزهای خوبش را آموخته بود، یاد نگرفته بود وقتی در خانه به تیم سابقت گل می زنی و سپس به سمت هوادارانش می روی و آنها را تحریک می کنی دور از اصول است. (یاد گلزنی باتیستوتای بزرگ به فیورنتینا با لباس آث رم به خیر که گل زد و با اشک هوادارانش را استقبال کرده بود.آخر شاید باتیستوتا به اندازه زارع حرفه ای نبود!) مازیار خان هم دل هواداران سابقش را شکست و هم خوشحال از کاری که کرده در مصاحبه هایی تحریک آمیز از کارش دفاع کرد و وعده داد که باز هم گل می زند و هزار مرتبه بزرگترش را انجام می دهد. او ندانسته دست گذاشت روی رگ خواب قرکزها. زارع با حرفهای نا پخته و تحریک آمیزش هم بازیکنان را جریح کرد و هم هواداران پرسپولیس را. او باعث شد تا حاشیه های این بازی از چند روز پیش آغاز شود و توپ این جنجال در زمین ملوان بیفتد. او در بازی با پرسپولیس خودش هم غرق حاشیه‌ها شد و نتوانست حتی در اندازه ی خودش ظاهر شود.

مازیار زارع برای بار نخست نیست که این گونه تیمش را با ناپختگی وارد بحران می‌کند که البته این بار بد جوری در این بحران همه را غرق کرد. او سال پیش هم با مصاحبه های تحریک آمیزش در بازی رفت و برگشت بر علیه رشتی‌ها جو ورزشگاه را در رشت و تهران بدجوری به ریخته بود و تمرکز را از زمین به سکوها روانه کرده بود. درگیری‌ها تمام نشدنی او با بازیکنان هم استانی اش در سال گذشته به بهای از دست دادن سه امتیاز خانگی برای پرسپولیس تمام شد و امسال به بهای گزاف یک نتیجه ی فاجعه آمیز برای قوهای همیشه مغرور فوتبال ایران. به یقین امروز مغموم ترین مرد بندر خود مازیار خواهد بود، اما مهم این است که در این لحظات به فکر انتقامی دوباره است و یا در حال بازسازی خود... که اگر نسازد خود را راه کوتاهی تا پایان خواهد داشت... این سقوط را گریزی نیست!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391