برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی : مدیریت بود بازی استقلال به تعویق نمی‌افتاد

چهارشنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۳۶ — مهر

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه در گذشته تیم‌ها با قطار هم به اهواز رفته‌اند، گفت: به نظرم اگر مدیریتی وجود داشت، بازی داماش گیلان با استقلال تهران همان روز دوشنبه برگزار می‌شد.

هادی آیت اللهی

سیدهادی آیت‌اللهی نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در خصوص تعویق ۲۴ ساعته دیدار داماش گیلان و استقلال از هفته هفدهم لیگ برتر ضمن بیان مطلب فوق گفت: آنچه که در آئین نامه وجود دارد، این است که اگر شرایط جوی به گونه‌ای بود که امکان برگزاری بازی وجود نداشت، بازی ۲۴ ساعت به تعویق بیفتد.

وی که با برنامه تیتر داغ رادیو جوان گفتگو می‌کرد، ادامه داد: در واقع آئین نامه‌ در ارتباط با کنسل شدن پرواز، موردی را بیان نکرده و در این رابطه سکوت کرده است. به نظرم اگر مدیریتی در این زمینه وجود داشت، بازی داماش گیلان با استقلال تهران همان روز دوشنبه برگزار می‌شد.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: قبلا هم این شرایط وجود داشته و تیمی که در خوزستان بازی داشت، با قطار خود را به بازی رسانده است. حتما که نباید با هواپیما به شهری سفر کرد. خدارا شکر انواع وسایل نقلیه وجود دارد و اتوبان هم که هست.

آیت‌اللهی همچنین گفت: البته برگزاری یا برگزار نشدن بازی و همین طور پاسخگویی در این رابطه بر عهده سازمان لیگ است و فدراسیون کوچکترین دخالتی در این رابطه ندارد اما اینکه اینگونه باب شده است هر اتفاقی در هر جایی می‌افتد به گردن فدراسیون گذاشته می‌شود، درست نیست، همانطور که این موضوع را هم بر عهده ما گذاشته‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391