برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر روستا: مهاجمان تیم ملی دوندگی کمی دارند

جمعه، ۲۴ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۴ — ورزش۳

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال با تاکید بر اینکه مهاجمان تیم ملی نسبت به گذشته تنبل شده و دوندگی کمی دارند، گفت: کی روش به جای ایجاد زوج های ترکیبی در خط میانی و حمله سبک بازی تیم ملی را به ۳۰ سال قبل برده است.

علی اصغر مدیرروستا

علی اصغر مدیرروستا در خصوص ضعف گلزنی مهاجمان تیم ملی فوتبال ایران در رقابتهای مقدماتی جام جهانی و غرب آسیا ضمن بیان مطلب فوق گفت: فوتبال ما چند سال است که دچار افت شده و این افت شامل مهاجمان تیم ملی نیز می شود.

وی در همین خصوص افزود: ما از جام جهانی ۲۰۰۶ به بعد نتوانسته ایم مهاجمان جایگزین خوبی به جای بازیکنان خط حمله نسل گذشته پیدا کنیم به طوریکه می بینیم رضا عنایتی در سن و سال بالا خطرناکترین مهاجم حال حاضر فوتبال ایران می شود. در حال حاضر امید ما در نوک حمله تیم ملی به کریم انصاریفرد بود که او دچار افت شده و جلال رافخاهی نیز فراز و نشیب زیادی داشته است.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران خاطر نشان کرد: در دو دهه قبل برای مربیان تیم ملی سخت بود که کدام مهاجم را به زمین بفرستند و دست آنها در این خصوص باز بود.

وی در همین خصوص افزود: مهاجمان آن دوره بیشتر از زمین های خاکی ظهور پیدا کرده بودند چیزی که در حال حاضر وجود ندارد متاسفانه تیم های پایه ما نیز در این زمینه عملکرد ضعیفی داشته اند و استعدادیاب های باشگاه‌ها نیز نتوانسته اند مهاجمین تمام عیاری را پیدا کنند که شم گلزنی داشته باشند.

مدیرروستا تاکید کرد: متاسفانه ما در حال حاضر می بینیم که مهاجمان تیم ملی در خصوص حرکات بازیکنان خط میانی نمی توانند بازیخوانی خوبی را انجام داده و با آنها هماهنگ نیستند ضمن اینکه در گذشته ما شاهد ایجاد زوج های ترکیبی و مکمل بین بازیکنان خط میانی و حمله بوده ایم که این موضوع در حال حاضر به چشم نمی خورد.

وی افزود: با وجود کارلوس کی روش ما فکر می کردیم که دوباره شاهد تشکیل چنین زوج هایی در بین مهاجمان و بازیکنان خط میانی بوده و مشکلات ناهماهنگی بین بازیکنان خط میانی و حمله حل خواهد شد اما می بینید که این مشکلات نه تنها حل نشده بلکه به فوتبالی روی آورده ایم که ۳۰ سال قبل تیم های ایرانی بازی می کردند یعنی ارسال های بلند برای مهاجمان تیم ملی از کناره‌ها و یا ازهر نقطه زمین که بازیکن صاحب توپ می شود.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال افزود: تاکتیک ارسال های بلند نیز در حال حاضر جواب نمی دهد چون ما مانند گذشته بازیکن سرزن خوب نیز نداریم.

وی تاکید کرد: مهاجمان ما نسبت به گذشته تنبل شده و دوندگی کمی دارند به طوریکه آنها نه تنها برای خود فضاسازی نمی کنند بلکه مانند گذشته شاهد با جابه جایی های متعدد خود در محوطه جریمه تیم حریف برای مهاجم هم تیمی خود فضا و موقعیت گلزنی نیز ایجاد نمی کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391