برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مرخصی ۱۰ روزه مسئول استقلال

یکشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۳۲ — افکارنیوز

اعضای تیم استقلال در بازی با فولاد خوزستان با شرایط خاصی روبرو شدند، این در حالی است که آبی‌ها در انتظار مشخص شدن وضعیت برخی بازیکنان این تیم هستند، آخرین اخبار آبی‌ها را بخوانید

تیم استقلال

به نقل از باشگاه خبرنگاران، اعضای تیم استقلال درصدد جذب بازیکنان جدید هستند اما این در حالی است که آنها باید نام چند بازیکن را از فهرست خود خارج کنند و این در حالی است که اعضای تیم استقلال معتقدند که بازیکنان جدید در حالی باید جذب تیم شوند که شرایط جداشده‌ها مشخص شود زیرا در حالی که نام بازیکن از فهرست استقلال خارج نشود بازیکن جدید نمی تواند جذب آبی‌ها شود.


گفتنی است، اعضای مسئول تیم استقلال معتقدند که به دو مهاجم نیاز دارند و قصد دارند بهترین انتخاب را داشته باشند اما این اتفاق نابجا برای آنها عملی نشده است زیرا شرایط جذب و ثبت قرارداد را ندارند و این موضوع عامل این است که شرایط برای اعضای این تیم تغییر کند.

اعضای این تیم معتقدند در حالی که نیازمند هستند که دو مهاجم را جذب کنند اما باید نام چند بازیکن را از فهرست تیم خارج کنند و این در حالی است که اگر دو مهاجم جذب استقلال شود نام دو بازیکن از تیم خارج می شود و صحبت از مهاجمان است که مربیان از آ‌نها رضایت ندارند البته این شرایط در یک جلسه خصوصی مورد بررسی قرار می گیرد زیرا امیر قلعه نوعی در خارج کردن نام بازیکنان مورد نظرش به قطعیت کامل نرسیده است.

* کمک و یاری اوساسونایی‌ها از نکونام در قعر جدول

اعضای تیم اوساسونا اسپانیا با شرایط خاصی روبرو هستند و از این رو خواستار حضور نکونام در تیم خود هستند زیرا معتقدند که این بازیکن می تواند رهبری اوساسونا را به عهده بگیرد و در میانه زمین این تیم را به خوبی همراهی کند، اما این اتفاق از سوی جواد نکونام با مخالفت روبروست زیرا وی شرایط این انتقال را ندارد.

براساس این گزارش، جواد نکونام با پیشنهاد جدی تیم اسپانیایی روبرو شده است، البته وی پس از این نیز با این پیشنهاد روبرو بود اما این بار شرایط جدی تر از قبل است زیرا این بازیکن به صورت مشخص نیز با مسئولان این تیم گفتگو کرده است و اعضای مسئول این تیم را خواستار حضورش می بیند اما جواد نکونام با اصرار فراوان آبی‌ها روبرو شده است زیرا آنها خواستار حضور این بازیکن تا پایان فصل در این تیم هستند و نکونام به این دلیل نمی تواند به تنهایی در این خصوص تصمیم گیری کند و به این دلیلی شرایط برای حضور وی در لیگ اسپانیا فراهم نیست، تیم سابق نکونام با شرایط نامناسبی روبرو شده است و پس از جدایی نکونام از این تیم در قعر جدول دست و پا می زند و به این دلیل خواستار تقویت تیم است و این موضوع عامل پیشنهاد این تیم به نکونام است.

شایان ذکر است، مسئولان این تیم اعلام کردند در صورت حضور نکونام در این تیم شرایط را به خوبی برای وی پیش می برند اما شرایط برای این امر مهیا نیست و نکونام در تیمی بازی می‌کند که به حضورش نیاز دارند آن هم در حالی که دو هافبک اصلی این تیم مصدوم هستند و سرمربی استقلال نکونام را جزو نفرات اصلی خود می داند که قرار است در نیم فصل دوم با آمادگی بیشتری وی را همراهی کند و مثمرثمر واقع شود.

* جمشیدیان قراردادش را نهایی کرد

احمد جمشیدیان قرار است نیم فصل دوم را در تیم استقلال سپری کند ، این بازیکن یک نیم فصل بسیار ناموفق را در سپاهان سپری کرد و کرانچای به دلیل شرایط نامناسب نام وی را در فهرست مازادها قرار داد اما امیر قلعه نوعی وی را در نظر گرفت و خواستار حضورش در این تیم شد.

براساس این گزارش، احمد جمشیدیان قرار است در نیم فصل دوم در خط حمله آبی‌ها حاضر نشود اما این در حالی است که برخی از اعضای این تیم با حضور این مهاجم موافق باشند زیرا معتقدند که این بازیکن به دلیل شرایطش در تیم سپاهان نمی تواند با اوضاع ایده آ‌لی روبرو شود و در شرایطی قرار دارد که مهاجمان دیگر این تیم با آن روبرو هستند اما مسئولان تیم استقلال به دلیل نظر مثبت امیر قلعه نوعی قصد جذب قطعی وی را دارند ولی در این مورد با وی مذاکره داشتند، قرار است قرارداد وی پس از پایان نیم فصل اول قطعی شود و اعضای این تیم خواستار این شدند که جمشیدیان پیش از قطعی شدن قراردادش در تمرینات استقلال حاضر شده و این تیم را همراهی کند، اما این بازیکن باید رضایتنامه قطعی اش را دریافت کند و پس از آن قراردادش را با‌ آبی‌ها ثبت کند، اما اکثر بازیکنان برای دریافت رضایتنامه از مسئولان تیم سپاهان، با مشکلات بسیار زیادی روبرو می شوند و این موضوع عاملی است که ‌آبی‌ها اطمینان زیادی به این انتقال نداشته باشند.

* اعتراف قلعه نوعی در مورد بازی کردن میداوودی

میلاد میداوودی، مهاجم تیم استقلال در بازی با پیکان برای استقلال گلزنی کرد، اما امیر قلعه نوعی در دیدار خود با فولاد خوزستان، وی را نیمکت نشین کرد، اما هواداران تیم استقلال خواستار بازی کردن وی شدند و این موضوع باعث شد قلعه نوعی وی را در نیمه دوم بازی دهد، اما قلعه نوعی از وی بسیار ناراضی بود.

براساس این گزارش؛ مهاجم تیم استقلال، در بازی با فولاد عملکرد ایده آلی نداشت و در حالیکه قلعه نوعی از وی انتظار گلزنی داشت، اما این اتفاق رخ نداد و در پایان امیر قلعه نوعی در تمرینات این تیم، پس از شکست مقابل فولاد، از وی انتقاد کرد و اعلام داشت که اگر هواداران تیم استقلال خواستار حضورش نمی شدند، وی از میداوودی در ترکیب تیم استفاده نمی کرد؛ زیرا وی در شرایطی قرار دارد که از نظر مربیان تیم استقلال ایده آل نیست و باعث می شود که مربیان با تردید از وی در ترکیب استفاده کنند، اما از طرفی اکثر بازیکنان تیم در خط حمله با شرایط مشابه میداوودی حضور دارند و عملکرد ایده آلی ندارند، اما امیر قلعه نوعی اعلام کرده است که نباید با اطمینان خاطر و با شرایطی که هواداران خواستار آن هستند، به این بازیکن میدان می داد، اما بدلیل فشار تماشاگران این اقدام را انجام داد و در نهایت نیز اعلام کرد این اقدام به ضرر استقلال و تیمش تمام شد، زیرا وی راضی به انجام این اقدام نبوده، از طرفی امین منوچهری نیز وضعیتی مشابه میداوودی دارد.

* مرخصی ۱۰ روزه مسئول استقلال

علی نظری جویباری، قائم مقام تیم استقلال که به تازگی به تیم استقلال بازگشته است تا در فصل نقل و انتقالات این تیم را همراهی کند، با شرایط خاصی روبرو شده است و شرایط همراهی این تیم را تا اطلاع ثانوی ندارد.

جویباری در بیمارستان بستری است و مسئولان مرخصی وی را اعلام کردند.

براساس این گزارش؛ جویباری، با حادثه ای سخت روبرو شد و هوشیاری اش را نیز از دست داد، اما اقدامات لازم انجام شد و وی در حال حاضر با اوضاع مناسبی روبرو شده است، اما مسئولان به وی مرخصی دادند تا با شرایط ایده آل، آماده همراهی این تیم شود.

وی در حال حاضر در بیمارستان بستری است و مسئولان اعلام کردند؛ عجله ای برای حضورش در باشگاه ندارند، زیرا وی نیاز دارد تا پس از رفع کامل بیماری اش در باشگاه این تیم را همراهی کند.

به همین دلیل، قائم مقام آبی‌ها پس از بهبودی کامل شرایط آماده حضور در باشگاه می شود، حتی مسئولان اعلام کردند؛ برای مرخصی دادن به مسئولان تیم آن هم پس از بازگشت به مجموعه استقلال، مشکلی ندارند؛ زیرا وی عضو قدیمی تیم استقلال است و شرایطش متفاوت است.

* انتقاد شدید فتح الله زاده از بازیکنان استقلال

علی فتح الله زاده، مدیرعامل تیم استقلال با شرایطی خاص برای دیدار این تیم در لیگ روبرو شد؛ زیرا در سفر به کشور مالزی بسر می برد و از نزدیک شاهد باخت این تیم نبود، اما وی اعلام کرده است که از این باخت ناراحت است و چنین توقعی از اعضای این تیم نداشت که در تهران بازی را به حریف خود واگذار کنند.

براساس این گزارش؛ مدیریت تیم استقلال اعلام کرده است که حتی اگر بدترین حالت ممکن را برای این دیدار در نظر داشت، منتظر یک تساوی بود، اما این در حالیست که با چنین شرایطی روبرو نشده است و از اعضای این تیم، انتقاد فراوان کرده است؛ زیرا در آستانه پایان بازی های نیم فصل اول، شرایط برای وی مفتاوت پیش می‌رود و مدیریت استقلال قصد دارد تیمش را با قهرمانی در نیم فصل اول برای نیم فصل دوم آماده کند، اما این اتفاق در حالی رخ می دهد که این تیم در مقابل داماش برنده باشد و سپاهان با اختلاف پشت سر این تیم قرار بگیرد، اما باخت مقابل فولاد شرایط را به ضرر استقلال پیش می برد؛ زیرا در صورت باخت و یا تساوی و برد سپاهان آبی‌ها قهرمانی را از دست می دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391