برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مظفری زاده با عصبانیت در اتاق کفاشیان

چهارشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۴۷ — گل

چند روزیست که اتهام‌های زیادی از سوی مربیان و بازیکنان به داور زده می‌شود که نمونه بارزش در بازی سپاهان – استقلال دیده شد؛

سعید مظفری زاده

همان بازی که به نفع استقلال به پایان رسید اما در نهایت بعضی از بازیکنان سپاهان، مظفری زاده را متهم کردند به اینکه بازی را به نفع آبی پوشان تهران درآورده است. این صحبت سپاهانی‌ها در کنار سایر اتهام‌هایی که در هفته گذشته به جامعه داوری زده شد، در نهایت به این ختم شد که مظفری زاده به کمیته داوران اعلام کرد تا احقاق حق او و سایر داوران قضاوت نمی‌کند اما واکنش خنثی فدراسیون و کمیته انضباطی باعث شد تا او شیوه دیگری را پیش بگیرد.
مظفری زاده که انتظار داشت، کمیته انضباطی در این رابطه پرونده‌ای تشکیل بدهد و به موضوع رسیدگی کند، وقتی دید که فقط از سوی کمیته انضباطی بیانیه‌ای اخلاقی صادر شده، امروز بدون اینکه دعوت داشته باشد، راهی اتاق کفاشیان شد و اعتراضش را به گوش اعضای هیات رییسه رساند.
او در حالیکه می دانست اعضای هیات رییسه قرار است به موضوع تیم های ملی و عملکرد ضعیف‌شان بپردازند، اما در این جلسه حاضر شد تا دغدغه های داوری و اتهام های تبانی که به داوران زده می شود هم یکی از موضوعات این جلسه باشد.
در همین راستا کفاشیان قول داد که به موضوع رسیدگی کند اما همین وعده هم باعث نشد تا از عصبانیت این داور بین المللی کاسته شود چون او هنوز هم سر حرفش است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391