برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل نفت آبادان: با آمدن کاسیمیرو نتایج تغییر محسوسی نکرد

یکشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۵ — ایسنا

مدیر عامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت که پس از حضور کاسیمیرو ساختار دفاعی تیم بهتر شده است ولی روی مسائل دیگر باید کار شود.

خلیل صالحی

خلیل صالحی درباره شرایط تیم فوتبال نفت آبادان گفت: طبیعی است تیمی که انتهای جدول باشد و امتیازات کمی هم کسب کرده باشد شرایط زیاد جالبی ندارد. مطمئنا ایرادهایی وجود دارد که در این نقطه قرار گرفتیم. در هر صورت شرایط معمولی داریم و تلاش می‌کنیم که بهتر شویم.

وی درباره حضور کاسیمیرو و تغییر نیافتن روند تیم در نتیجه گیری گفت: نتایج تیم ما به شکل محسوس تغییری نداشت و تنها ساختار دفاعی تیم بهتر شده است. طبیعی است که باید کار بیشتری بکنیم و برنامه‌های تمرینی متنوع تری داشته باشیم، ضمن اینکه مهاجمان ما هم باید در چارچوب شناسی بهتر شوند. این کارها باید انجام شود و ما هم بر اساس جای خالی که داریم چند بازیکن تاثیرگذار را به خدمت می‌گیریم.

مدیر عامل باشگاه نفت آبادان در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان مدنظرتان مشخص شده است یا خیر؟ گفت: به صورت کامل مشخص نشده‌اند ولی گزینه‌هایی مطرح است. در نیم فصل دوم قدرت انتخاب کمتری وجود دارد و بازیکنان کمتری از تیم‌هایشان جدا می‌شوند. اما امیدواریم در این فضای محدود بتوانیم بازیکنان مورد نظرمان را جذب کنیم.

صالحی گفت: باشگاه مشکلی در زمینه مالی ندارد. ما تمام مطالبات بازیکنان را که مربوط به امسال و حتی سال گذشته می‌شدند، پرداخت کردیم. معتقدم مشکل تیم به بسته شدن آن در ابتدای فصل برمی‌گردد.

وی درباره این موضوع که شنیده شده به دنبال جذب مدافع برزیلی سایپا هستید، عنوان‌کرد: هنوز تصمیمی در این زمینه گرفته نشده است و مطمئنا تا زمانی که ما آخرین دیدار‌مان را در نیم‌فصل اول برابر پیکان انجام ندهیم، در زمینه جذب بازیکن اقدامی نمی‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان با بیان این‌که اکنون به دو دلیل نمی‌توانیم برای جذب بازیکن اقدام کنیم، ادامه‌داد: یکی این‌که تا زمانی‌که بازیکن تحت قرارداد باشگاهی است، صحبت کردن درخصوص جذب او خلاف مقررات فدراسیون ایران است چرا که صحبت کردن مانند این است که با بازیکن مذاکره کرده‌ایم و در این صورت نیز باشگاه جریمه می‌شود.

وی افزود: دلیل دوم این است که ما دو بازی تا پایان نیم‌فصل داریم و باید از موجودیت فعلی‌مان استفاده کنیم چرا که طبیعی است صحبت کردن درخصوص جذب بازیکن روی ذهنیت بازیکنان فعلی تاثیر منفی می‌گذارد. باشگاه هنوز در هیچ زمینه‌ای برای جذب بازیکن جدید اقدام نکرده است.

صالحی بیان‌کرد: کاسیمیرو باید برای جذب بازیکن دو لیست به من بدهد؛ یک لیست در زمینه این‌که در چه پست‌هایی نیاز به بازیکن دارد و یک لیست دیگر در زمینه‌ این‌که چه بازیکن‌هایی مدنظر وی و کادر فنی هستند که هنوز این دو لیست به من ارایه نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که در این چند دیدار عملکرد کاسیمیرو را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ گفت: نحوه تمرینات کاسیمیرو به آن صورت که باید جواب بگیرد، نبوده است چرا که شرایط تیم از نظر روانی متعادل نبود. امیدوارم با بهبود شرایط روحی بازیکنان، تمرینات کاسیمیرو بتواند تاثیر بیشتری داشته باشد.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان بیان‌کرد: اردویی که قبل از دیدار با راه‌آهن در کردان کرج برپا کردیم، بسیار مناسب و در شریط روحی بازیکنان موثر بود. مطالبات بازیکنان را نیز پرداخت کردیم تا شرایط روحی و روانی آن‌ها تغییر کند ولی باتوجه به این‌که تیم نتایج خوبی را طی بازی‌های گذشته کسب نکرده است، آن‌ها از نظر روحی دچار مشکل شده‌اند.

وی افزود: به نظرم رسیدن نیم‌فصل و تعطیلات آن می‌تواند در شرایط روحی بازیکنان تاثیر بگذارد و گرفتگی روحی‌ای که اکنون بازیکنان تیم دارند، برطرف شود تا آن‌ها با نشاط بیشتری، نیم‌فصل دوم رقابت‌ها را آغار کنند و تیم در لیگ بماند. باشگاه هر کاری را می‌توانسته انجام داده و کوتاهی نکرده است و تمام تعهداتش را نیز انجام داده است.

صالحی با بیان این‌که نگرانی هواداران درخصوص نتایج تیم به جا است، اظهار‌کرد: وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد و فاصله امتیازات ما با تیم‌های انتهای جدول بیشتر می‌شود، طبیعتا این نگرانی‌ها را به دنبال دارد. من در حضور تماشاگران نیز به آن‌ها گفتم که تا نیم‌فصل نمی‌توانیم در زمینه جذب بازیکن کاری کنیم و باید نیم‌فصل برسد و در زمانی که برای نقل و انتقالات مشخص شده است، بازیکنانی را با نظر کادر فنی جذب کنیم تا مشکلاتی که در تیم احساس می‌شود، پوشش داده شده و برطرف شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391