برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نفت آبادان همچنان به دنبال یارگیری:عمادرضا ، میداوودی و... در تیررس صالحی

دوشنبه، ۲۷ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۳۳ — گل

آبادانی‌ها نیم فصل سختی را پشت سر گذاشتند و حالا درصدد تقویت خود در همه خطوط بر آمده اند.

خلیل صالحی و آلفردو کاسیمیرو

صالحی لیستی که از کاسمیرو گرفته بود حاوی نفراتی بود که بتوانند کناره های این تیم را در حمله تقویت کنند. حسین کعبی، مهدی کیانی و هادی رمضانی بازیکنانی بودند که سرمربی پرتغالی نفت نامشان را به صالحی داده بود و آنها هم به این تیم پیوستند. با احتمال جدایی شیمیج از فهرست نفت، علی عساکره هم به عنوان گلر جانشین وی به این تیم اضافه شد.

آبادانی‌ها در فهرست اول فصل خود ۱۷ بازیکن بزرگسال را ثبت کرده و با توجه به اینکه می توانستند ۲۱ بازیکن ثبت کنند، چهار جای خالی داشتند. نبی باقری‌ها را هم از لیست خارج کردند تا پنجمین سهمیه خالی را هم داشته باشند. آنها دو بازیکن خارجی خود( ملو و شیمیچ) را هم از لیست خارج خواهند کرد تا به جای آنها هم دو بازیکن دیگر به خدمت بگیرند. با این تفاصیل این تیم تمام ۷سهمیه ای که می توان در نیم فصل به خدمت گرفت را می توانند جذب نمایند. عمادرضا، میلاد میداوودی، حسین کاظمی، هوگوماچادو و سامان آقازمانی نفراتی هستند که از بین آنها ۴ بازیکن به جمع نفتی‌ها اضافه خواهند شد.

براساس آیین نامه نقل و انتقالات هر تیم می تواند در طول فصل هم دو بازیکن را به عنوان سهمیه آزاد به خدمت بگیرد. صالحی برای این دو سهمیه هم نقشه دارد. او می خواهد با خروج نام مصطفی صبری و ابوذر رحیمی که یکی مصدوم است و دیگری خواهان جدایی، این دو سهمیه را هم خالی نگه دارد و احتمالا بازیکنان برزیلی را به ترکیب تیم اضافه کند تا با احتساب ۷ بازیکن قبلی، ۹ یار تازه وارد داشته باشد و ترکیب این تیم در نیم فصل دوم دگرگون شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391