برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شهرداری تبریز نماینده ایران در جام باشگاه های اسیا ، فوتبال ساحلی

سه‌شنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۷ — گل

مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور با قهرمانی تیم شهرداری تبریز در بندر عباس به پایان رسید

این مسابقات با شرکت ۱۶ تیم در دو گروه شمال وجنوب برگزار شد و تیم های دریانوردان بوشهر وگلساپوش یزداز منطقه جنوب وشهرداری تبریز وقوی سپید انزلی از گروه شمال به فینال این مسابقات راه یافتند ، مرحله فینال بصورت دوره ای برگزار شد ودر پایان شهرداری تبریز با برتری ۴ بر ۱ در مقابل گوی سپید انزلی ونتیجه مشابه ۳ بر ۲ در مقابل نماینده گان بوشهر ویزد مقام قهرمانی را کسب وبعنوان نماینده کشورمان در جام باشگاه های اسیا شرکت خواهد کرد . شهرداری تبریز فصل گذشته نیز که اولین سال جضور خود را تجربه می کرد بعد از دیانوردان بوشهر که عنوان قهرمانی را کسب نمود مقام دوم را از آن خود کرده بود ،کسب یک مقام اولی ویک مقام دومی در دومین سال حضور برای تیمی که از سواحل آبی بی بهره است می تواند جالب و تحسین بر انگیز باشد .در این تیم ۸ بازیکن تبریزی و۷ بازیکن غیر بومی عضویت دارند .

فوتبال ساحلی کشورمان دوره ششم خود را تجربه می‌کند و به نظر فوتبال ساحلی از دور جدید مسابقات المپیک در ردیف بازی های المپیکی نیز قرار خواهد گرفت ، این اتفاق می تواند جایگاه و اهمیت این رشته را پیش از گذشته برای مسئولین مربوطه این رشته نشان دهد ، فوتبال ساحلی در کشور های صاحب فوتبال در اروپا از جایگاه با لای برخور دار است وکشور های مختلف قاره اسیا نیز با برگزاری لیگ های منظم وحضور در مسابقات ملی وباشگاهی در تلاش هستند تا خود را به جایگاه بهتری برسانند .

فوتبال ساحلی با حضور یک دروازه بان و۴ بازیکن در سه تایم ۱۲ دقیقه ای برگزار می شود وچنانچه نتیجه بازی مساوی شود در یک تایم ۳ دقیقه ای بعنوان وقت اضافه بازی ادامه پیدا می‌کند ودرصورت عدم نتیجه گیری ضربات پنالتی تعیین تیم برنده است ،

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391