برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نصیر زاده : قوانین نقل وانتقال بازیکن در ایران بازیکن سالار است.

سه‌شنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۶ — گل

جلسه هم اندیشی مدیران تیم های لیگ برتری با حضور ۹ باشگاه به میزبانی تیم تراکتور سازی تبریزدر محل هتل پارس تبریز برگزار شد.

از چهر های شاخص این جلسه رحیمی مدیر عامل تیم سپاهان اصفهان بود که در ضمن بعنوان نماینده ای از هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در این جلسه شرکت کرده بود ،همچنین نصیر زاده کارشناس داوری فوتبال هم بعنوان کارشناس قوانین فوتبال برای هم فکری با مدیران حاضر در این جلسه حضور داشت .

حذف ال اسپوت ازتامین کننده وسایل تیم های لیگ برتری از فصل اینده وتغییر در قوانین نقل وانتقالات بازیکنان و مشکلات مالی باشگاه‌ها عمده موارد مباحث مربوط به این هم اندیشی بود .

نصیر زاده در حاشیه این جلسه در مورد تغییرات در اساسنامه فدراسیون فوتبال به بحث تنظیم قرار داد های بازیکنان با تیم‌ها اشاره کرد وگفت : قوانین جاری در ایران بازیکن محور وبازیکن سالار است ، این برخلاف قوانین ومقرارات موجود در فوتبال سطح اول دنیا است که نقش بازیکن کمرنگ است ونقش محوری وتعیین کنند ه را باشگا‌ها ایفا می کنند ، باید با تجدید نظر در قوانین جاری قدمی اساسی برای کمتر شدن مشکلات باشگاه‌ها برداشته شود .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391