برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نظری: این آقا برخلاف همه با وجدان راحت خوابید

چهارشنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۰۱:۲۷ — فارس

مصطفی نظری در خصوص صحبت‌های علی افضل درباره او، عنوان کرد:

شخصیت و ماهیت این آقا را نمی‌دانم. او کنار زمین می‌ایستد و حرکاتی انجام می‌دهد که همه به آن آگاه هستند. من رفاقت و دوستی با آقایان جنتی و طاهری دارم که فکر می‌کنم هیچ ربطی به این آقا ندارد و نمی‌دانم این آقا دنبال چیست.

وی ادامه داد: او قبل از جام باشگا‌ه‌های آسیا هم در مورد من خیلی صحبت کرد؛ اما آن موقع تصمیم نداشتم جواب او را بدهم زیرا او اندازه این حرف‌ها نیست و اهمیتی به آن نمی‌دادم. من مسائل شخصی خود را گفتم. به او هم ربطی ندارد. هر کسی که وجدان داشته باشد بعد از آن مسائل احساس ناراحتی می‌کند. البته این آقا را کسی در خیابان نمی‌شناسد که بخواهد در مورد تبانی از او بپرسد و به این علت با وجدان راحت خوابید. تمام بازیکنان فوتسال از این موضوع ناراحت بودند.

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال در مورد اینکه افضل اعلام کرده تبانی سال گذشته رخ نداده است، یاد‌آور شد: تمام بازیکنان از شرایطی که به وجود آمد، احساس ناراحتی داشتند. من نمی‌گویم که تبانی رخ داد. خودم در گیتی پسند بودم و مطمئنم آقایان طاهری و جنتی اهل این صحبت‌ها نیستند؛ اما شرایطی به وجود آمد که تمام بازیکنان ناراحت شدند.

وی افزود: بحث تبانی روی بازیکنان فشار زیادی را بر آنها متحمل کرد و به فوتسال ضربه سنگینی زد. من هیچ وقت نگفتم تبانی هست یا نیست. سال گذشته سوء تفاهماتی به وجود آمد که باعث شد مسائلی مطرح شود. هیچ کس دلش نمی‌خواست چنین مواردی پیش بیاید. شاید رفاقت من با آقای طاهری و جنتی برای این آقا سخت است یا شاید حضور مربیان بزرگی چون حسین افضلی در اصفهان و سپردن تیم بزرگی همچون گیتی پسند به دست این آقا او را این گونه کرده است.

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال تاکید کرد: این آقا دوست دارد هر جا که می‌نشیند در مورد من صحبت کند. به نظرم او خوب است. عکس‌های سال گذشته من و شمسایی را به بیرون نشان بدهد تا بگوید بازیکنان بزرگی در کنارم بودند تا اینکه بیاید در مورد مسائلی صحبت کند که به او ربطی ندارد.

وی تصریح کرد: سالی که در گیتی‌پسند با این آقا به ناچار کار کردم تمام توان خود را گذاشتم و اگر این آقا عرضه داشت تیم را قهرمان می‌کرد. اینکه نتوانست تیم را با آن هم ستاره قهرمان کند نشان از بی‌عرضگی او دارد. دوست دارم در بازی برگشت برابر گیتی‌پسند سرحال باشم و جواب دوست خوبم را که بیش از حد حرف می‌زند و پایش را از گلیمش بیشتر دراز می‌کند خواهم داد.

نظری درباره علت جدایی‌اش از گیتی‌پسند گفت: طاهری در مورد مشکلات مالی و جدایی من صحبت کرده و من خیلی دوستانه جدا شدم. هنوز هم با آقای طاهری و جنتی در ارتباط هستم؛ اما فکر کنم این آقا از روی حسادت‌شان بود که چنین مسائلی را مطرح می‌کند. زندگی شخصی من هیچ ربطی به او ندارد. او حسادت می‌کند که با وجود جدایی از گیتی‌ پسند هنوز مورد حمایت آقای طاهری و جنتی هستم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391