برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نشست مهم مدیران باشگاههای ایران به میزبانی تراکتور

شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۶ — گل

قرار است روسای باشگاههای حرفه ای حاضر در لیگ برتر به میزبانی باشگاه تراکتور دور هم جمع شوند و درباره ی مسایل کلان فوتبال ایران تصمیم گیری نمایند

تیم استقلال

درست کمتر از بیست و چهار ساعت از گرفتن جایزه ی بهترین فدراسیون فوتبال آسیا در جشن فوتبال قاره کهن، از تبریز خبر می رسد که قرار است روسای باشگاههای حرفه ای حاضر در لیگ برتر به میزبانی باشگاه تراکتور دور هم جمع شوند و درباره ی مسایل کلان فوتبال ایران تصمیم گیری نمایند. بنابر خبرهای رسیده در این نشست قرار است دو راه پیش پای کفاشیان بگذارند: راه اول راه تعامل است و صلح.از کفاشیان می خواهند که با باشگاههای لیگ برتر تعامل و مدارای بیشتری شود و برخی از معاونان وی که رابطه ی خوبی با باشگاهها ندارند توسط وی برکنار شوند و رییس در تصمیم گیری هایش آنها را بیشتر بازی دهد و به قولی مدیران باشگاهها از بیرون به اندرونی وارد شوند.
یکی از تقاضا های اصلی مدیران از کفاشیان تخصیص اعتبار برای گرفتن دلار دولتی و دادن آن به باشگاههایی است که از وجود بازیکن و کادر فنی خارجی استفاده می کنند تا به نوعی مانع ضررهای چند برابر باشگاهها شوند.

راه دومی که گروه مدیران می خواهند در صورت به نتیجه نرسیدن راه اول برای آقای رییس در نظر گرفته اند استعفاست. احتمالی که باید وقوع آن را در حد صفر در نظر بگیریم و البته راه آخر استیضاح است. داستان چند هفته پیش جمع آوری امضا را که یادتان هست؟
وقتی با عابدینی درباره صحت و سقم این داستان حرف می زنیم می گوید: ما به دعوت باشگاه تراکتور سه شنبه یا چهارشنبه به آذربایجان می رویم و درباره ی مسایل کلان هم حرف می زنیم.
زمانی که از داستان کفاشیان می پرسیم می گوید که: کفاشیان هم جزیی از مسایل کلان فوتبال است اما آقای کفاشیان برای فوتبال زحمت کشیده است و می تواند به کارش ادامه دهد.ایشان تصمیم دارند که با تیمهای لیگ برتر همه مدل همکاری را داشته باشد و ...

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391