برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اولتیماتوم جدی مدیران استقلال به کاپیتان تیم ملی!

شنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۵۱ — رجا نیوز

یکی از گران‌ترین خریدهای استقلال در لیگ دوازدهم ساز جدایی از جمع آبی‌پوشان را حسابی کوک کرده است تا شاید به این ترتیب از مدیران باشگاه امتیاز بگیرد اما مدیران استقلال با لحنی صریح به وی پیغام دادند اگر کسی از شرایط فعلی ناراضی است می‌تواند بدون مشکل از استقلال جدا شود.

جواد نکونام

سخنان جواد نکونام یکی از گران‌ترین بازیکنان فصل جاری استقلال در برنامه نود از اختلافات میان او و مدیران باشگاه رونمایی کرد، هرچند وی به صورت شفاف پرده از دلایل اختلافات خود با مدیران باشگاه برنداشت اما رفتار وی باعث شد حاشیه ای جدید برای استقلال به وجود آید.

مدیران استقلال که از نوع رفتار بازیکن گرانقیمت خود شگفت زده شده بودند ناراحتی خود را رسانه‌ای کردند تا مشخص شود نکونام نمی‌تواند از آنها امتیاز بگیرد،همین مساله باعث شد این بازیکن در پایان بازی استقلال مقابل سایپا در رقابت‌های جام حذفی تاکید کند اگر مشکلاتش در استقلال حل نشود از این باشگاه جدا خواهد شد.

امیر قلعه‌نویی که انتظار چنین رفتاری از سوی بازیکن گرانقیمت تیمش را نداشت،با نارضاتی از اظهارات نکونام سرنوشت زندی را برای وی یادآوری کرد تا مشخص شود امیر قلعه نویی به بازیکنی باح نمی‌دهد حتی اگر این بازیکن جواد نکونام کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران باشد. امیر قلعه‌نویی با اشاره سرنوشت زندی و ماجرای جدایی اش از استقلال به خبرنگاران گفت: «ما در استقلال هیچ کس را به زور نگه نمی‌داریم.»


اشاره امیر قلعه‌نویی مستقیم جوادنکونام را هدف قرار می‌دهد. بازیکنی که با سروصدای فراوان به استقلال آمد و حالا مدعی است به خاطر برخی مسائل در استقلال ناراحت است. نکونام مدعی است مدیران باشگاه باید از نظرات وی برای اداره تیم استفاده کنند اما این مساله هرگز از سوی مدیران این باشگاه پذیرفته نشده بلکه آنها با قاطعیت برابر خواسته غیر منطقی نکونام ایستادگی کرده اند.

برای مثال نکونام بابت آمدن حسن اشجاری از سپایاه به استقلال بسیار ناراحت است از سویی دیگر این بازیکن شوخی‌های برخی بازیکنان در جریان تمرینات استقلال ناراحت است به همین دلیل حالا از جدایی سخن به میان آورد.

نکونام خود این موضوعات را تایید نکرده اما اطلاعات دقیقی درباره اینکه او از این دو موضوع ناراحت است به دست آمده. حال سوال این است که اساسا به نکونام چه ارتباطی دارد استقلال با کدام بازیکن قرارداد ببندد؟! شاید در مساله دوم بتوان این حق را به کاپیتان تیم ملی داد که اجازه ندهد کسی با او شوخی کند اما در بحث اول اساسا هیچ بازیکنی نمی‌تواند برای باشگاهش تعیین تکلیف کند.

شاید افشای این موضوع که نکونام بابت جذب اشجاری ناراحت است باعث شده امیر قلعه‌نویی هم با اشاره به نام زندی به نوعی اعلام کند که هرکسی دلش با استقلال نباشد را به زور نگه نمی‌داریم. حالا درباره جواد نکونام هم این موضوع کاملا صادق است. اگر جواد می‌خواهد تا سال‌های سال در استقلال باشد و محبوب هم بماند اصولا باید از طرح اینگونه مسائل خودداری کند مگر آنکه آقا جواد به دلایل دیگری بخواهد استقلال را به مقصد تیم دیگری ترک کند که این دیگر به خود نکو ارتباط دارد.

بر اساس اعلام مسوولان باشگاه استقلال نه جواد نکونام نه فرهادمجیدی و نه دیگر بازیکنان نمی‌توانند برای باشگاه استقلال خط مشی تعیین کنند.ناراحتی امیر قلعه‌نویی هم از اینجا نشات گرفته؛ اینکه چرا نکونام در مسائلی دخالت می‌کند که شاید ارتباطی با یک بازیکن نداشته باشد.

گفته می‌شود یکی از مدیران ارشد استقلال در محفلی خصوصی خطاب به بازیکن گرانقیمت این باشگاه در لیگ دوازدهم گفته است آقای محترم در استقلال فقط مدیرعامل و سرمربی حق تصمیم گیری دارند، ما در این باشگاه نیاز به مشاوره شما نداریم، استقلال نه به شما نه بازیکن دیگری اجازه نخواهد داد که برای تیم حاشیه درست کنید اگر از این وضعیت ناراحت هستی می‌توانی بدون رسانه‌ای کردن این مشکل به باشگاه اعلام کنی تا درباه سرنوشت تو تصمیم گیری شود.»

قرار است امروز جواد نکونام و مدیرعامل باشگاه استقلال درباره مشکلات موجود جلسه ای را داشته باشند تا اگر مشکلات به وجود آمده برطرف نشد همکاری این دو بدون دردسر به پایان برسد البته اگر باشگاه استقلال متقاعد شود که نکونام نمی تواند در استقلال فعالیت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391