برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پنجعلی : ژوزه باید زودتر می‌رفت، انتخاب شیرینی برای کانون پیشکسوتان ناراحت کننده است

یکشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۰ — مهر

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه حضور یحیی گل محمدی به این تیم شوک مثبتی وارد خواهد کرد،گفت: "مانوئل ژوزه" از فرهنگ فوتبالی ما شناخت نداشت و باید زودتر از این از پرسپولیس می‌رفت.

محمد پنجعلی

محمد پنجعلی ، در خصوص وضعیت کادر فنی پرسپولیس، با بیان مطلب فوق تصریح کرد: باشگاه در انتخاب یحیی گل‌محمدی تصمیم خوبی گرفت. هرچند یک مقدار تغییر سرمربی دیر شده بود و ژوزه باید زودتر می‌رفت اما قطعا یحیی با دستیارانش می‎‌تواند شوک مثبتی به پرسپولیس وارد کند.

وی در خصوص تعداد زیاد دستیاران گل محمدی خاطرنشان کرد: هواداران افرادی مثل کریم باقری، ادموند بزیک و حسین عبدی را دوست دارند. آنها به تیم شخصیت می‌دهند و اعتماد به نفس بازیکنان را با حضورشان بالاتر خواهند برد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: من قبلا هم گفته بودم که اعتماد کردن به مربیان و بازیکنان داخلی بهره بیشتری به فوتبال‌مان می‌رساند چرا که آنها با فرهنگ فوتبال ما آشنا هستند و به شرایط موجود اشراف دارند ولی مربیانی همچون ژوزه فاقد این شناخت هستند و فقط برای پول کار می‌کنند.

پنجعلی در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال تکرار شرایط حمید استیلی برای یحیی گل‌محمدی تاکید کرد: شرایط برای حمید فرق می‌کرد. او ابتدای فصل آمده بود و مردم به خاطر وضعیت آن زمان باشگاه، هواداران روی حمید حساس شده بودند. این شرایط در حال حاضر برای گل محمدی وجود ندارد.

وی در پایان با اشاره به انتخاب سعید شیرینی به عنوان رئیس هیات مدیره پیشکسوتان پرسپولیس هم گفت: این مسئله واقعا ناراحت کننده است. به نظرم شیرینی به پیشکسوتان تحمیل شده است و هیچ حق انتخابی وجود نداشته است وگرنه باشگاه پرسپولیس پیشکسوت به اندازه کافی دارد که نیاز به این افراد نباشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391