برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پذیرش استعفای محمدی، معینی و صانعی از سوی هیئت رئیسه

چهارشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۲۷ — فارس

نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با حضور کلیه اعضا برگزار و در پایان تصمیات زیر گرفته شد.

۱- بنا بر پیشنهاد کمیته داوران صدرالدین موسوی به عنوان عضو جدید کمیته داوران انتخاب شد.

۲- تاکید شد کلیه داوران، مدرسان و ناظران مسابقات که با فدراسیون همکاری دارند، نمی توانند بدون هماهنگی رئیس کمیته داوران و روابط عمومی جهت تفسیر مسابقات لیگ های داخلی اقدام کنند.

۳- کلیه افرادی که در فوتبال دارای جایگاه بوده و هستند و در آن فعالیت دارند، از مصاحبه علیه کمیته، دپارتمان و داوران کشور خودداری کنند و در صورت مشاهده این اقدام وفق مقررات با ایشان برخورد خواهد شد و اصلح است که بدوا مدارک خود را به فدراسیون فوتبال ارائه کنند تا طبق مقررات رسیدگی و اعلام نظر در این خصوص صورت بگیرد تا خدشه ای بر شخصیت حقیقی و حقوقی این قشر زحمت کش جامعه فوتبال کشور وارد نشود.

۴- هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ضمن تشکر از زحمات و خدمات چندین ساله فریدون معینی، اکبر محمدی و علی صانعی با استعفای ایشان موافقت کرد و بدیهی است که این فدراسیون با توجه به سوابق چندین ساله و همچنین با عنایت به اینکه ایشان سرمایه های فوتبال کشور هستند در جایگاه دیگری از آنها استفاده خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391