برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه پرسپولیس به دنبال کسر قرارداد از بازیکنان

سه‌شنبه، ۱۴ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۲ — گل

در راستای بررسی علل ناکامی تیم، مسائل انضباطی تیم و تک تک بازیکنان و اعضای کادر فنی در طول نیم فصل اول رقابت‌های لیگ، توسط این کمیته مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرد

تیم پرسپولیس

پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ برتر شش بار باخت اما بازیکنان این تیم جریمه نشدند اما به نظر می رسد باشگاه قصد دارد به یکباره با بررسی تمام مسائل با توجه به بازی های نیم فصل از قرارداد بازیکنان کسر و آنها را جریمه کند.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس گفت: در گفت و گویی تلفنی که با آقای رویانیان داشتم مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تاکید کردند که در راستای بررسی علل ناکامی تیم، مسائل انضباطی تیم و تک تک بازیکنان و اعضای کادر فنی در طول نیم فصل اول رقابت‌های لیگ، توسط این کمیته مورد ارزیابی دقیق قرار بگیرد.

محمود سالارکیا افزود: با توجه به اینکه عملکرد تیم پرسپولیس با اقدامات صورت گرفته از سوی باشگاه تناسب نداشته و توقعات هواداران را برآورده نکرده است در گفتگویی تلفنی که با آقای رویانیان داشتم ایشان تاکید کردند در راستای بررسی علل ناکامی تیم، این کمیته در حوزه مسائل انضباطی بررسی دقیقی را انجام بدهد.

وی ادامه داد: بر همین اساس تمام موارد انضباطی که در طول نیم فصل اول وجود داشته است در جلسات مطرح خواهد شد تا نسبت به آن تصمیم گیری شود. در این راستا تمام بی انضباطی هایی که در قالب گفتار و رفتار روی داده و حتی کارت هایی که در جریان بازی‌ها دریافت شده است در کنار عملکرد انضباطی بازیکنان و مربیان در تمرینات و بازی‌ها بررسی می شود تا بر اساس قوانین و آئین نامه انضباطی باشگاه نسبت به صدور احکام و در نظر گرفتن جرایم و کسر آن از قراردادها اقدام شود.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: ناکامی تیم می تواند علل مختلفی داشته باشد و کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در حوزه فعالیت خود، مسائل انضباطی را مورد کند و کاو قرار خواهد داد. پرسپولیس تیم بزرگی است و انتظارات باشگاه و هواداران برآورده نشده است. بر این اساس در چارچوب قانون هر تصمیمی که برای مصلحت پرسپولیس لازم باشد اتخاذ خواهد شد. پرونده کلیه بازیکنان و اعضای کادر فنی در همین راستا مورد ارزیابی قرار می گیرد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391