برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

باشگاه پرسپولیس: اقدام ژوزه از ذهن فوتبال ایران پاک نمی‌شود،هواداران از او ناراحتند

چهارشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۶ — ایسنا

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره تجمع تعدادی از هواداران و لیدرهای این باشگاه جلوی محل اقامت مانوئل ژوزه توضیحاتی ارائه کرد.

تیم پرسپولیس

حسین قدوسی ، درباره اقدام عجیب مانوئل ژوزه و حضور ناگهانی در محل اردوی پرسپولیس گفت: مدیرعامل باشگاه اعلام کرد که در هفته گذشته سه بار به صورت شفاهی و کتبی از ژوزه خواسته که در تمرین‌ها حاضر شود اما او با امتناع از این کار گفته بود که در چه شرایطی باید به تمرین‌ها برود که در پاسخ رویانیان اعلام کرده بود که من مسئول هستم و خودم قضایا را جمع می‌کنم. با این حال و با وجود چنین تاکیدی ژوزه از این دستور تمرد کرد و در تمرین‌ها حاضر نشد. این موضوعی است که باید مورد توجه پیشکسوتان پرسپولیس، جامعه فوتبال و رسانه‌ها قرار گیرد.

وی افزود: مطمئنا این حرکت ژوزه از حافظه کسانی که مسائل را واقع‌بینانه دنبال می‌کنند پاک نخواهد شد و نسبت به چنین اقدامی قضاوت می‌شود. ژوزه اگر واقعا پرسپولیس را دوست داشت و به ۳۰ میلیون هوادار این تیم عشق می‌ورزید در طول هفته گذشته مسائلش را با پرسپولیس حل و فصل می‌کرد یا به تمرین‌ها می‌رفت. این چیزی است که نباید آن را فراموش کنیم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره تجمع تعدادی از هواداران و لیدرهای پرسپولیس جلوی محل اقامت ژوزه گفت: طبیعی است که با توجه به اقدامات ژوزه هواداران پرسپولیس از او ناراحت باشند و از او بپرسند که چرا با وجود آن همه تاکید، به تمرین‌ها نرفتی و حالا در روز بازی در اردوی تیم حاضر شدی؟ کسانی که به پرسپولیس علاقه‌مندند و اخبار را دنبال می‌کنند حتما از این موضوع مطلع شده بودند که در محل اقامت ژوزه حاضر شدند و مطمئنا اگر سایر هواداران هم از چنین مسئله‌ای اطلاع پیدا می‌کردند آن‌ها هم در مواجهه با ژوزه این سوال را مطرح می‌کردند.

قدوسی ادامه داد: وقتی پرسپولیس در اینجا جدول قرار دارد طبیعی است که هواداران ناراحت باشند و وقتی از چنین مربی‌ای این اقدام صورت می‌گیرد، هواداران هم شاکی‌تر می‌شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391