برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیکن پیکان: من با شناسنامه خودم قرارداد امضا کردم

دوشنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۰۷ — فارس

بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت: من با شناسنامه خودم قرارداد امضا کرده‌ام نه شناسنامه برادرم.

سرپرست تیم نیروی زمینی در برنامه ۹۰ مدعی شد که یکی از بازیکنان پیکان با شناسنامه برادرش قرارداد امضا کرده و با شناسنامه او بازی می‌کند.

سید حسین حسینی بازیکن تیم پیکان در این زمینه گفت: بهروز اخوت می‌گوید من با شناسنامه برادرم سیدمحمد حسینی قرارداد امضا کرده‌ام، این در حالی است که کمیته انضباطی هفت هشت ماه پیش به این مسئله رسیدگی کرد و حتی قرارداد سال ۸۴ من را برای انگشت نگاری فرستادند که با اثر انگشت خودم کاملا تطابق داشت. باید هم تطابق می‌کرد چون خودم قرارداد امضا کرده بودم.

وی ادامه داد: ایشان می‌گوید من و برادرم چرا به یک شکل معاف شده‌ایم و می‌گوید برادرم به جای من معافیت گرفته که اصلا این طور نیست. گزارش پزشکی که من را جراحی کرده موجود است.

این بازیکن تصریح کرد: بخاطر اینکه این آقا با آبروی من در رسانه ملی بازی کرده از او شکایت کرده‌ام.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391