برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اتهام بزرگ خبرگزاری دولت به کی روش

چهارشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۱ — جهان نیوز

برخی افراد که نقش پر رنگی هم در عملکرد تیم ملی دارند با عملکرد سوال برانگیز خود، خواسته یا نا خواسته در حال کمک رسانی به قطری‌ها در راه رسیدن به جام جهانی هستند.

کارلوس کی‌روش

به نقل از سایت گل، این روزها جریانی در فوتبال شکل گرفته که حکایت از تلاش قطری‌ها برای صعود به جام جهانی دارد ؛ تلاشی که به زعم دوستان مطبوعاتی و غیرمطبوعاتیاز تاثیر روی داوری بازی ایران - ازبکستان نیز تاثیر داشت .

اما این تنها نکته این گمانه نیست. طرفداران این نگاه از ماهها پیش سرمربی تیم ملی ایران را زیر نظر داشته اند و حالا او را به تلاش ضمنی برای صعود قطر به جام جهانی متهم می کنند . ایرنا خبرگزاری محترم دولت ، یادداشتی درباره این موضوع منتشر کرده که در بخش‌هایی از آن به طور سربسته سرمربی تیم ملی را متهم کرده به اینکه به نفع قطری‌ها وصعودشان به جام جهانی قدم برداشته است.
این خبرگزاری حرف هایی را مطرح کرده که برگرفته از حرف های چند روز قبل مدیر رسانه ای سابق تیم ملی است و این موضوع اصلا عجیب نیست، چون مدیر رسانه ای سابق تیم ملی که از سوی کروش از این تیم دور شده است، ارتباط نزدیکی با خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران دارد و سالها دبیر بخش ورزشی آن بوده است .

ایرنا در یادداشتش می‌نویسد:« برای آنهایی که فوتبال را دقیق دنبال کرده، می دانند در بسیاری اوقات مسایلی غیر ورزشی و غیر فنی واردورزش می شودتا تیمی به موفقیت یا تیم دیگری ناکام شود، تقریبا پذیرفتنی است که تصور کنند قطری‌ها که ازنظر فنی درگروهˈ آˈانتخابی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در آسیا - اقیانوسیه در مقایسه با ایران، ازبکستان و کره جنوبی حرفی برای گفتن ندارند، برای رسیدن به برزیل دست به هرکاری از داوری تا نفوذ در کنفدراسیون فوتبال آسیا زده و حتی به داخل تیم‌ها هم نفود کنند!

پس از شکست عجیب تیم ملی فوتبال ایران مقابل لبنان در بیروت شایعه ای دهان به دهان پیچید که باورش کمی سخت بود و کسی آنرا نپذیرفت اما این شایعه دوباره و پس از باخت به ازبکستان قوت گرفت و حالا کمتر فردی است که آن را با قدرت رد کرده و نخواهد کمی به این موضوع فکر کند.صحبت‌هایی که یکی از دست اندرکاران پیشین تیم ملی انجام داده نیز مزید برعلت شد تا دوباره علاقه‌مندان به تیم ملی به فکر فرو بروند که چرا تیم ملی ایران با آن پیشینه درخشان خود مغلوب ازبکستان و لبنان می شود.

این مسوول (منظور مدیر رسانه ای سابق تیم ملی است) گفته است:"آیا تاکنون کسی از خود پرسیده که علت باخت تیم ملی به لبنان ممکن است به مواردی غیرازفنی هم ارتباط داشته باشد؟ آیا کسی بررسی کرده که چرا پزشک تغذیه تیم اخراج شده و او مواردی را درباره باخت به لبنان مدتهاست در دل نگاه داشته و بیان نکرده است؟ آیا کسی سوال کرده که چرا هرکس در کادر تیم ملی حرفی برای گفتن دارد یا با برخی خواسته های نامعقول سرمربی مخالفت می کند، فورا برکنار می شود؟"

این صحبت های است که ذهن علاقه مندان را درگیر کرده است که چرا تیم ملی ایران اینگونه به حریفان ضعیف تر از خود می بازد. به نظر می رسد برخی افراد که نقش پر رنگی هم در عملکرد تیم ملی دارند با عملکرد سوال برانگیز خود، خواسته یا نا خواسته در حال کمک رسانی به قطری‌ها در راه رسیدن به جام جهانی هستند.»

این نگره در برخی مربیان سرشناس ایران هم طرفداران خود را دارد. خبرنگار سایت گل در محافل گوناگون بارها این حرف را از زبان آنان شنیده که کی روش با ارنج ضعیف در بازی قطر این تیم را مورد محبت خود قرار داده است...

به هرحال در شرایط عجیبی قرار داریم. شرایطی که یک پزشک تغذیه می تواند تریبونی برای انتقاد از سرمربی تیم ملی بیابد و ادعا کند که علت شکست به ازبکستان را می داند؛ همان طور که مدیر رسانه ای سابق تیم ملی ناگهان با رگ بیرون زده توصیه به اخراج کی روش می‌کند . این روزها ،چنین اوضاعی است !

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391