برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رمضان بیگی: هیات مدیره صبا فشاری برای استعفایم نداشته

پنجشنبه، ۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۱ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم گفت: امروز استعفا نامه کتبی خود را به ریاست هیات مدیره باشگاه صبای قم تقدیم خواهم کرد و هیات مدیره نیز هیچ فشاری برای استعفایم نداشته است.

مجتبی رمضان بیگی

مجتبی رمضان بیگی در گفت و گو با ایرنا افزود: در مورد نتایج اخیر تیم فوتبال صبا از نظرفنی بنده نباید پاسخ گو باشم و کادر فنی باید پاسخ گو باشند.

وی ابراز داشت: از نظر امکانات آن چه در توانمان بود برای تیم فوتبال صبای قم فراهم کرده ام و بیش از این توان کار ندارم.

وی افزود: هم اکنون فضای کار در باشگاه صبای قم بسیار دشوار شده است و این باشگاه نیاز به فردی دارد که انگیزه جدیدی به تیم فوتبال اضافه کند.

رمضان بیگی خاطر نشان کرد: فوتبال با یک باخت تمام نخواهد شد و نیم فصل دوم را در پیش خواهیم داشت و نماینده ایران در باشگاه های آسیا نیز خواهیم بود.

وی افزود: در باشگاه صبا نیاز به مدیری داریم که انگیزه های جدیدی به تیم فوتبال صبا دهد و بحث استعفای خود را پیش از بازی با راه آهن با اعضای هیات مدیره مطرح کرده بودم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391