برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رباط صلیبی مسعود همامی پاره شد

یکشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۳ — گل

پزشکان اعلام کرده‌اند که همامی از خرداد سال آینده می‌تواند بار دیگر تمرینات خود را آغاز کند و به فوتبال بازگردد.

مسعود همامی

مسعود همامی، دروازه‌بان ذوب‌آهن صبح امروز برای جراحی ربات صلیبی زانوی خود در بیمارستان بستری شد.
همامی که در تمرینات پیش از دیدار با پرسپولیس مصدوم شده بود، دیدار با پرسپولیس را با وجود مصدومیت بازی کرد اما بعد از آن نتوانست در تمرینات ذوب‌آهن شرکت کند.
این دروازه‌بان که در هفته‌های گذشته فعالیت‌های درمانی خود را دنبال می‌کرد، قرار بود از امروز در تمرینات تیمش استارت بزند اما چهارشنبه شب مطلع شد که به دلیل پارگی ربات صلیبی، نمی‌تواند فعلاً فوتبال بازی کند بنابراین مجبور شد امروز پای خود را جراحی کند.
با این شرایط دروازه‌بان ذوب‌آهن تا پایان فصل نمی‌تواند برای ذوب‌آهن به میدان برود و با توجه به عملکرد نامناسب دارکو بوژوویچ در تیم اصفهانی، ذوب‌آهن باید به فکر جذب یک دروازه‌بان باشد.
قرار است همامی تا ساعتی دیگر ربات صلیبی خود را جراحی کند.
پزشکان اعلام کرده‌اند که همامی از خرداد سال آینده می‌تواند بار دیگر تمرینات خود را آغاز کند و به فوتبال بازگردد.
این مصدومیت طولانی دروازه‌بان ذوب‌آهن در حالی اتفاق افتاد که همامی به تازگی از بند مصدومیت رها شده بود و دوران بدی را به دلیل مصدومیت گذرانده بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391